Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Wsparli nasz projekt

W tym miejscu będziemy prezentowali listę osób które w znaczący sposób przyczyniają się do powstania Muzeum.
Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie.

Andrzej Rusewicz

Tomasz Butkiewicz

Tomasz Sławiński

Jan Krzysztof Pietruski

Krzysztof Franciszek Godlewski

Dorota Wysocka

Teresa Tokarska

Bogdan Kajewski

Jan Siedlecki

Debbie Schwartz

Beate Schützmann-Krebs

William Brostoff

Eugeniusz Siemieniuk

Sławomir Stelmaszyński

Mirosław Muraszkowski

Sławomir Chrzanowski

Agnieszka Gajdzis & Jaques Belik

Krzysztof Kulig

Marta Sawicka-Danielak

Marta Struska

Bagnówka

Katarzyna Sztop-Rutkowska

Michael Traison

Dorota Budzińska

Ewa Witkowska

Jacek Łasiewicki

Adam Wojciech Cukrowski

Robert Marcus

Piotr Jakimiuk

Michael Rothschild

Jolanta Konstańczuk

Myrna Teck

Matthew Boxt

Eliza Szadkowska

Lauri London

Michał
Harvey Indyk

Antony Polonsky

Bożena Bednarek

Bogdan Białek

Elżbieta Wendrychowicz

Jarek

Dorota Milewska

Józef Hen

Dorota & Marek Parfienowicz

Ewa Krychniak

Michael Heller

Grzegorz Piotr Kudela

Richard and Rena Panush

Nathanael Riemer

Ewa Chacianowska

Sophia Kulich

Joanna Łasiewicka

Sławomir Grünberg

Magdalena Pulikowska

Aleksander Sosna

Małgorzata Kowalska

Izabela Koronkiewicz

Oleg Łatyszonek

Jerzy Grygorczuk

Tadeusz Ruminowicz

Karol Głębocki

Daniel Marcin Paczkowski

Stanisław Żywalewski

Mieczysław Marczak

Andrzej Trzciński

Radosław Puśko

Kamila Czul

Lucyna Aleksandrowicz-Pędich

Adam Gołąbek

Tomasz Kukawski

Antoni Zieniuk

Małgorzata Irena Zieniuk

Tomasz Michalik

Małgorzata Andron

Antoni Oleksicki

Janusz Żabiuk

Lech Jan Mazurek

Anat Shabo

Marta Buchuta

Manfred Bachler

Dorota Wiktoria Dobrońska

Robert Soriano

Agnieszka Prędko-Engel

Dariusz Żukowski

Barbara Adamowicz

James Gelbort

Paulina Kakareko

Sara Barasch

Tomasz Bolesta

Yoni Neirman

Monika Büttner-Carus

Halina Zalewska-Słobodzianek

Jacek Krajewski

Grażyna & Krzysztof Bielawscy

Joanna Koszycka

Teatr Bagatela

Paul Matusewicz

Krzysztof Niesteruk

Roman Gold

WESPRZYJ NASZ PROJEKT

Nasi Pierwsi Stypendyści