Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Wsparli nasz projekt

W tym miejscu będziemy prezentowali listę osób które w znaczący sposób przyczyniają się do powstania Muzeum.
Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie.

Andrzej Rusewicz

Bagnówka

Tomasz Butkiewicz

Teresa Tokarska

Tomasz Sławiński

Jan Krzysztof Pietruski

Bogdan Kajewski

Krzysztof Franciszek Godlewski

Mirosław Muraszkowski

Sławomir Chrzanowski

Debbie Schwartz

Krzysztof Kulig

Dorota Wysocka

Jan Siedlecki

Marta Buchuta

Agnieszka Gajdzis & Jaques Belik

Sarah Barasch

Harvey Indyk

Beate Schützmann-Krebs

Michael Heller

Richard and Rena Panush

William Brostoff

Katarzyna Sztop-Rutkowska

Eugeniusz Siemieniuk

Dorota Budzińska

Sławomir Stelmaszyński

Adam Gołąbek

Michael Rothschild

Jolanta Konstańczuk

Marta Sawicka-Danielak

Marta Struska

Evie Rothfarb

Alex Russakovsky

Dorota Gilewicz

Grzegorz Kasdepke

Dorota Milewska

Dorota & Marek Parfienowicz

Michael Traison

Aleksander Sosna

Ewa Witkowska

Jacek Łasiewicki

Daniel Marcin Paczkowski

Adam Wojciech Cukrowski

Robert Marcus

Piotr Jakimiuk

Myrna Teck

Matthew Boxt

Eliza Szadkowska

Lauri London

Peter Handberg

Amy Degen

Polish Aberdeen Association

Sharon Slodki

Laura C. Katz

Sari & Joel Poremba

Michał
Antony Polonsky

Bożena Bednarek

Bogdan Białek

Elżbieta Wendrychowicz

Jarek

Józef Hen

Ewa Krychniak

Grzegorz Piotr Kudela

Nathanael Riemer

Ewa Chacianowska

Sophia Kulich

Joanna Łasiewicka

Sławomir Grünberg

Magdalena Pulikowska

Małgorzata Kowalska

Izabela Koronkiewicz

Oleg Łatyszonek

Jerzy Grygorczuk

Tadeusz Ruminowicz

Karol Głębocki

Stanisław Żywalewski

Mieczysław Marczak

Andrzej Trzciński

Radosław Puśko

Kamila Czul

Lucyna Aleksandrowicz-Pędich

Tomasz Kukawski

Antoni Zieniuk

Małgorzata Irena Zieniuk

Tomasz Michalik

Małgorzata Andron

Antoni Oleksicki

Janusz Żabiuk

Lech Jan Mazurek

Anat Shabo

Manfred Bachler

Dorota Wiktoria Dobrońska

Robert Soriano

Agnieszka Prędko-Engel

Dariusz Żukowski

Barbara Adamowicz

James Gelbort

Paulina Kakareko

Tomasz Bolesta

Yoni Neirman

Monika Büttner-Carus

Halina Zalewska-Słobodzianek

Jacek Krajewski

Grażyna & Krzysztof Bielawscy

Joanna Koszycka

Teatr Bagatela

Paul Matusewicz

Krzysztof Niesteruk

Roman Gold

Rebecca Levien

Robert Kumins

Scott D. Seligman

Daniel Zamojduk

Koziołki Matołki

Jerzy Grzegorz Wróblewski

Lidia Wiesława Mróz

Helen Forgasz

Michael Mail

Klara Ramm

AH Kancelaria prawna Dąbrowska Półkośnik

WESPRZYJ NASZ PROJEKT

Nasi Pierwsi Stypendyści