Dokumentacja cmentarza żydowskiego Bagnówka - Społeczne Muzeum Żydów Białegostoku i regionu

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Dokumentacja cmentarza żydowskiego Bagnówka

Bialystok. Cmentarz żydowski. Bagnówka, ul. Wschodnia
opr. Tomasz Wiśniewski, Heidi Szpek, Sara Mages
(w latach 1999 – 2013)


Kliknij aby pobrać schemat cmentarza PDF

Kwatera 1-100

01 012 Wolf Ajzykowicz Wajnberg

01 031 Frejda córka Mosze Meir Rozental, żona Chaima Szejferoz

01 034-035 Baruch Lipszyc

01 036 Szmuel syn Siftu Ejgensztot Aizensztadt

01 040 Chaja córka Cwi Hirsz Lamper Lemper

01 043-044 Cypora Rachel Szapiro córka Abrahama Aba

01 045-046 Chana

01 051-052 Chaja córka Towia Tuwia Tobiasz Słonimski

01 054-057 Gitel córka Barucha Lipsztejn

01 058-060 Wolf Ditkowski Dytkowski

01 061-063 Dojlidzki

01 066 Sara córka Icchoka Zamenhof

01 067-068 Josef Jehuda Wajsberg Weisberg

01 069 Fejgel córka Sender Pres Fres?

01 076 Mirka Prylukier Prilukier córka Jakowa Kapelsona

01 072-073 Icchok Ajzyk syn Aharon Gordon

01 085-086 Klonimus Kalman syn Gersżona Boraksa Baraksa

01 093-094 Sara Rabinowicz Rubinowicz córka Eliezera Katz Kac

01 095 Fejgiel córka Abrahama, żona Jakowa Kapilson Kopelson Kapelson

01 099-100 Rejzel córka Ari Lejb Liberman

01 106-107 Flora Zabłudowska 1897

01 108-109 Rachel Hilda córka Mosze Hackeles żona Szmuela Cohen Kohen

01 113-115 Chaim Szaul son of Mordechaj Pines

01 116-117 Ester Bloch

01 118-119 Pelte Pelta Halberstam

01 121-122 Szejga Chaja córka Aleksander Sender Bloch , żona Beniamina Halperin Halpern

01 125-126 Chana Rejzel córka Szarga Fajwel Sender

01 128-129 Maria Minna Kohn Goldbaum

01 132 Ida Domeracki Domeratzki

01 133-134 Ejtke córka Dawid Rozenberg, żona Jehoszua Domeracki

01 135 Menachem Eliezer syn Arie Halewi Perlberg

01 136-137 Kobieta córka Gersżona Hefner Hepner, żona Dawida Wigdorowicz

01 139-140 Icchok

01 142-143 Gerszon syn Joela Cwi Mejerson Majersohn

01 145-146 Biszka Kaplan

01 150-152 Jetta Jenta Nejmark Najmark

01 154-155 Abraham Dawid syn Josef Margolis? Markowski?

01 157 Aron syn …

01 158-159 Fajwel syn Zew Blumenfeld Cyloch

01 161-162 Izrael Michael Zabludowski

01 165-167 Miriam Mina Cohen Kohen córka Dawida Zaldbaum Goldbaum

01 168-169 Jehuda syn Mordechaja Wendel

01 170 Naftali Herc syn Jehoszua Nejmark Najmark z Brześć Litewski

01 173 Gedali syn Mosze Icchoka

01 175-177 Cwi Sarna

01 179-180 Clara Klara Hubinski Urbach

01 183-184 Zisel córka Mosze Aharona

01 190 Fejgiel córka Jehoszua żona Abrahama Icchoka Tibermas Tiberman Tiferman

01 191 Rachel córka Abrahama

01 192-193 Hanna Rubinsztejn Rubinstein

01 194 Chana Ester Miodownik Medownik córka Jakowa Lichtensztajna Lichtenstein

01 196-197 Slawa Rejza córka Michala Ha Kohen żona Mendel Pinsker Pinskier Rebicin

01 203-206 Jakow Szmuel syn Beniamin Zabludowski

01 212-213 Szmuel Zabludowski

01 217-219 Mosze Gerszon syn Izrael Halewi Epsztejn Epstein

01 227-228 Elchanan syn Jehuda HaKohen

01 231-232 Abraham Ber Hakohen Gotliber Gotlober

01 235 Abram Osipowicz Menachowski

01 236-237 Nachman Abraham Sokolski

01 238-239 Zew Wolf syn Ari Lejb Glikfeld

01 245-247 Chaja Mordechaj syn Jakow Rejchman Rajchman

01 250-251 Jakow Kopel syn Szejma Zalkin

01 263-264 Beniamin Brojde Broda Brojde

01 265 Jehoszua syn Jakow Kartun Kartun

01 268 Krukowski Krukawski z Knyszyn


02 001 Basza Rachel Ozder

02 007 Abraham syn Pesacha szlomo Betler

02 010 Pinchas syn Oszera Topolski Tafelski

02 011 Mosze Chaim syn Szlomo Zalman Bloch

02 012-013 Becalel syn Dawida Hakohen Szapiro

02 015 Ari Lejb Potocki Potokski

02 023 Josef Tewelowicz Swirski

02 027 Abraham Icchok syn Ari Pasłowski Pasławski

02 028 Dawid Gendelman Hendelman

02 029 Meir Syrota Sirota

02 030 Jehuda syn Mosze Wendel

02 033 Szloma Hirsz Ajn Ejn

02 034 Josef Jakowlewicz Satunowski Satanowski

02 035-036 Ester córka Abraham

02 037 Chana córka Lejb Prylukier Prilukier żona Wolf Figowski Pigowski

02 041 Sara Rachel Zelmans

02 043-044 Chana córka Szlomo Wilner z rodziny cadyka z Wilna Aharona Zwi Kanel

02 050 Brajna córka Mordechaj

02 051-052 Mirka córka Josef, żona Dawida Menkes

02 053-054 Leja córka Abrahama, żona Abraham Mordechaj Baronski Barunski

02 056 Simcha Jasinowski Jasionowski z miasta Kosów Kossów

02 057 Leje Heina córka Szlomo, żona Matiahu, żona Aharon Frejdkies Fridkes

02 059-060 Tema Nechama córka Nathana Nute Nate

02 061-062 Chana Hendler

02 066-067 Jechijel syn Nachmana Weler

02 074-075 Chaim Icchok Kaplan syn Kalman Gelberg

02 084 Josef

02 088-089 Szmuel Ber żona Dawida Rawicz Rowicz

02 090 Malka córka Szalo Szraga żona Meir Szlosberg Szlozberg

02 095-096 Rachel córka Jechezkiela Franz Franci

02 098-099 Szejna Masza córka Abraham Mosze Zelwe Zalwe Walwe Wolwe

02 100 Szyfra Szifra Fajnberg Feinberg

02 101-102 Ronia Rania Zawadzki Zawacki córka Szlomo Miszondzik

02 107-108 Jakow Dojlidzki

02 111-112 Szabtai syn Icchoka Rozental

02 115-116 Icchok syn Eliahu Akiba Zilbert Zylbert

02 118 Meir Hakohen Tapir Tafir

02 120-121 Bluma córka Chaim Boszet Choszet

02 123-125 Abraham Gerszon syn Jakowa Spiszynski Sapiszynski Spiczynski

02 132-133 Josef Markus

02 135-136 Bejla córka Beniamin Bezplac Bezpalcy

02 138 Gitel córka Simcha żona Jehuda Lejb Lejzgold Liszgold

02 139-140 Grona córka Nachuma Cukerman Cukierman

02 141-142 Rywka córka Szmuela żona Meira Zabłudowski

02 147 Mosze Mensel żona Zew Alter Arlew Awler

02 149-150 Lejb córka Icchoka, dziecko rabina Tanchosa , żona Dawida Zelmans Dajches Dejches

02 152-153 Chaja Szifra córka Mosze Mines żona Josef

02 155-156 Ejta Rachel córka Icchoka żona Szalom Molawiczik

02 Malawicki Molawicki

02 157-158 Miriam Deborah córka Natana, żona Eliezera Hababli HaBavli

02 159-161 Rachel Golda, ćórka Eliezer Mosze, żona Jakow Szmuel Winograd z Wołkowysk

02 163-164 Jesse Zelig syn Ari Cwi Sztejnberg Steinberg

02 167-168 Dawid syn Eliezera Kantorowicz

02 171 Szmuel Henie

02 173-174 Cwi Icchak Tyktin Tiktin

02 175-176 Ben Cyjon syn Cwi Icchok Lipszyc Lifszyc

02 181-182 Jehuda Halewi syn Icchoka Zew

02 186-187 Abraham syn Menachem Mosze

02 188 Jehuda

02 190 Mosze Halewi

02 191 Mosze Mordechaj Jakow

02 208-209 Szlomo syn Abraham Aba Wajnsztajn Weinstein

02 213-214 Szmuel Aszer syn Mordechaja Dinowicz

02 219 Mosze Salomon Bloch

02 244-245 Chaja córka Josef Hakohen

02 247-248 Szpira córka Cwi Hirsz Hakohen żona Eliezera Fajnberg

02 267-268 Dorothea Blumental Szletynska

02 284-285 Nachum Josef syn Chaim Natan Sibirski Sybirski

02 293 Josef syn Mosze Gnieczucki Gneczucki


03 003 Mordechaj Lewinson

03 004 Ber syn Simcha Ezariel Beloch

03 005 Mirka córka Abraham Asher Oszer z Grodno, żona Icchok Wigodzki Wygodzki

03 006 Fejga córka rabina Gersżona Sztejn Stein, żona Nata (na) Epsztejn Epstein

03 007 Aszer Cwi Hakohen syn Nachmana Hakohen

03 008 Szmuel Chaim Getzel Gecel Halewi Dubinski

03 009 Bejla Rachel córka Dawida żona Mosze Chaim Hakohen Eli

03 011 Meir Icchok Mandelis Mendeles

03 012 Beniamin Szmuel syn Naftali Kac Katz Kaz

03 014 Saul Arie syn Eliahu Halewi Epsztejn Epstein

03 015 Cwi Hirsz syn Arie Lejb Hakohen Ginsburg Ginzberg

03 016 Brejna Brajna Chawes córka Szmuel Marejn

03 017 Izrael Swiecki Iwiecki Owiecki

03 018-019 Wolf Mojsejewicz Farber

03 020 Jakow Szmuel syn Barucha Mosze Hakohen Frejdfel Fridfeld


04 002 Jakow Szolem syn Josef Icchok Goldberg

04 003 Cwi syn Aleksander Bloch (lewa strona) oraz Szraga Fajwel syn Jesse Hametc Bloch

04 004 Tuwia córka Cwi Hirsz


05 003 Jakow Noach syn Mosze Szlechter Szlachter

05 006 Mosze syn Abraham Jakow Wallach

05 007 Judyta córka Ari Lejb, żona Izraela Cwi Goldsztejn Goldstein

05 008 Jehuda syn Jakow Mazur Mazor

05 009 Mordechaj Icchok syn Chaiam Sibirski Sybirski?

05 010 Mosze syn Icchok Ajzyk Kurianski

05 011 Rachel Lea córka Kadysz Rozental

05 012 Hendel córka Ari, żona Jehuda Mazor Mazur

05 013 Mosze Szmuel Dojlidzki

05 015 Abraham Ajzyk Fik Pik z Grodno

05 016 Simcha Berkowicz

05 017 Eliezer Baruch syn Josef z Tresina Trzcianne

05 018 Beniamin syn Nisan Potocki Potokski

05 019 Mosze Jechezekiel syn Manes Hakohen

05 020 Bejla córka Mosze Gurwicz Hurwicz

05 021 Zacharia Jakowlewicz Goldberg

05 022 Mojsej Falkowicz Kalmanowicz

05 023 Baruch Bendet syn Chaim Perłowicz


06 003 Josef Becel Besel

06 005 Mosze Jechezkiel Epsztejn Epstein Hepsztejn?

Z Sokółka

06 006 Szlomo Jesse syn Baruch Izbicki Izbucki

06 007 Mindel córka Meir żona Arie Zubicz Zubacz

06 008 Icchok syn Jehuda Zylberblank Zilberblink


07 002-004 Jakow syn Pesach Pejsachowicz Kagan

07 005-006 Cwi Izrael Jakow Siegel Seigel Segal

07 009-011 Zalman syn Dawida Meir Flate Flatte

07 012 Abram Jakow Cytron

07 013 Chana córka Abraham żona Zelig Jaszonowski Jasionowski

07 014 Szlomo syn Josef Fajn Fein

07 015 Leah Surawicz

07 016 Helena Gotlieb Gottlieb

07 017 Natan Szmuel Falkner Folkner Faulkner

07 018 Karl Zabłudowski

07 019 Sofia Jakowlewna Gurfinkiel Garfinkiel

07 020 M. K. Zabłudowski

07 021 Ester córka Cwi, żona Becalela Nowika

07 022 Chasza córka Icchoka Fejgin Pejgin żona Jakowa Michela Fajgus Pejgus Fejgusz

07 023 Mindel córka Menachema Mendel Weler Weller zwana Mamą Zelmans

07 024 Mima Mama Zelmans

07 025-026 Cwi Josef syn Lejb Halewi Horowic Horowitz

07 027 Dawid Mojsejewicz Cackin

07 029 Bella Cohn Kohn

07 030 Ester Golda córka Jakow Izajah Rozental

07 031 Szifa córka Eliezera

07 032 Beniamin Zew syn Chaima Tykocki

07 033-034 Chaja Miriam córka Dow Ber Boraks Baraks , żona Beniamin Klajnerman

07 035-036 Julian Heublum Hejblum urodzony Rzeszów

07 037 Samuel Kaplan

07 038 Abramowna Szimonowna Rozenblum

07 039 Mera córka Menachem Mendel Ruwin Rubin żona Zew Wolf Sapirsztejn Sapirstein

07 040 Golda córka Mordechaj Dow Zilberdik Zylberdik

07 041 Feda córka Cwi Dow Kac matka gaona Mordechaja Howec? Chwat

07 042 Szejna Rebeka Szczupak

07 043-044 Ester Wilkomirska Wolkomirska


08 002 Meir syn Pesach Werblud

08 004 Sara Lea córka Azariel Jeremiasz Triwusz Trejwisz

08 005 Rafale Liberman Lieberman

08 006 Nachum Lejb syn Eli Hakohen Rapaport

08 007 Chaim Gerszon syn Meir Lejb Weiner Wajner

08 008 Hinda Riwa Riba Wysocki Wisocki córka Elchanan

08 009 Meir syn Ari Hakohen Branski Brianski

08 010 Becalel syn Szimon Elia Kurlandzki

08 011 Naftali Herc syn Szmuel Zew Rożański Różański

08 013 Chaim Beniamin syn Icchok Natansohn

08 014 Bejla Deborah córka Dawida Rawicz Rawitz Szosza Lea Zelikowicz córka Jakowa

08 015 Szimon syn Mordechaj Kac

08 016 Jakub Eliezer syn Szimson

08 017 Szimon Hakohen Beker

08 019 Bluma córka Baruch żona Jakow Hawes Chawes

08 020 Mendel syn Zyskind Czernichowski

08 021 Michla Jenta Epsztajn Epstein córka Simcha Breslicz

08 022 Brendel córka Cwi żona Mordechaj Szczupak

08 023 Mordechaj Josef syn Mosze Cwi Rozenblum

08 024 Arie Lejb syn Jakub Tykocki

08 025 Rachel córka Arie Cwi Jarecki Jarocki

08 026 Izrael hakohen Różański Rozanski

08 027 Heszke córka Baruch żona Josef Gnieczucki

08 028 Michel córka Eliezer Szmukler

08 029 Ester Chaja córka Szlomo Bubryk Bobryk żona Mordechaj Sokolski

08 030 Hinda Zak Gordon

08 031 Naftali Herc syn Szmuel Rożański Różański

08 032 Gedali Dow Hakohen, syn rabina Gaona z Tykocin Mera

08 033 Szejna Fink córka Jehuda Lejb Makower

08 034 Chaja Ciwa Babel Miodownik Miedownik z rodziny Abraham Waldbaum

08 035 Dan Szmuel syn Eliezer Jeruzalimski Jerozolimski

08 036 Dow Arie syn Jakow Ajzyk Porozowski

08 037 Tuwia córka Jose Eliezer żona Becalel Cwi Pekalok


09 002 Szmarjahu syn Henoch Henk Sapożyński

09 003 Henda Mechlik córka Jakowa

09 004 Leja Mindil córka Cwi Szimon żona Beniamin Cwi Tykocki

09 005 Masza córka Zebulon Golderin? Lejbowicz

09 006 Izrael syn Eliezera

09 007 Miriam Ejtka córka Eliahu Arie żona Jehuda Lublinski

09 008 Nesze córka Szmuel Ari Icchok Rubin Ruwin

09 009 Becalel syn Beniamin Mosze Kurlanski Korlanski

09 010 Abraham syn Daniel Fiszer

09 011 Sara Rywka córka Gerszon żona Jehoszua Czaczkowski

09 013-014 Meir Arie syn Josef Weiner Wajner

09 015 Fejgiel córka Eliezer Cwi Hakohen żona Beniamin Biszke Kapłański

09 016 Jakow Meir syn Szmuel Szmelka Abrasz

09 017 Masze Fejgiel Farber córka Elchanana HaKohen

09 018 Golda Mines córka Szolem (z prawej) Chaja Rachel córka Icchok Szmuel Halewi-Ester Chajel

09 019 Rabin Icchok Trykowski Trejskowski

09 020 Mosze Zundel Zindryl syn Baruch Rubinowicz

09 021 Jehoszua Arie syn Icchok Ajzyk Czaczkowski

09 022-023 Henke Frejda Berkman

09 025 Ejtka Aszel córka reb Gerszon


10 003 Eliezer syn Jesse Hakohen Bronstein Bronsztejn

10 004 Icchok Arie syn Saul zew Becalel

10 005 Fruma Chana córka Josef, żona Szmuel Simcha Komelski Kumelski

10 006 Kejla córka Icchok Zew Zawadzki Zawacki

10 007 Mosze syn Rabbi Meir

10 008 Chaja Rejzel córka Dow Kagan Kahan Koran Karun

10 009 Icchok Jakow syn Joel Dow

10 010 Ester Rejzel córka Jakow Szimson Halewi

10 011 Nachum syn Dow Rapaport

10 012 Dawid syn Jehuda Lejb Lin

10 013 Abraham Mosze syn Mordechaj Cwi Wole Wolie

10 014 Towa Szifra córka Jechezekiel Friedkin Frejdkin

10 015 Fejgiel córka Szlomo, żona Jakow Meir Wasilkowski

10 016 Jakow Szejma syn Cwi

10 017 Chasza córka Szolem Szachna Chazan

10 018 Dawidsyn Issachar Josef Sidranski

10 019 Judit Judyta Citron Cytron

10 021 Josef syn Szlomo

10 022 Josef syn Abraham Szmuel Szajkowski Szejkowski

10 023 Ester córka Abraham Hakohen

10 024 Izrael Jakow syn Cwi Hirsz

10 025 Michal Dow syn Zelig z Wizna

10 026 Szlomo Zalman

10 027 Jakow Jose syn Abraham Izrael


11 003 Eliezer

11 004 Kalman syn Cwi Hirsz Salnicki Solnicki

11 005 Gedali syn Joszua Bobrowiski Bobrowicki

11 006 Lejzer z Wasilkowa

11 007 Chaja Miriam córka Izrael Abraham Goldman

11 008 Fejga Kagan córka Cwi z Przasnysza, założyciela Beit Din w Płocku

11 010 Lea córka Jakowa

11 013 Hinda Bejla została zamordowana


12 002 Anna Bekritzki Bekrzycki

12 003 Krejna Szwarc Schwartz 6 /10 1920

12 004 Noemi córka Jakow Waldman żona Icchoka Hurwicz Horwicz

12 005 Sara Ester córka Eliezer Boruch Darman Darmahn żona Nachum Joel Weideman Wajdman

12 006-008 Minka córka Mordechaja żona Akiba Bubryk Bubrik

12 008 Mordechaj

12 010 Zelig syn Wolfa Rozental

12 011 Mordechaj Arie syn Aron Sokólski Sokolski

12 012 Chaim Szolem syn Izrael Gutman

12 013-14 Sara córka Chaim Kadisz Rozental żona Jehoszua Trop Tropp

12 015-016 Szmuel syn Jakow Gelbord

12 017-018 Roza Goniadz Goniądz córka Moszer

12 019-022 Josef syn Szimona Halewi Gelman

12 023-024 Mosze Icchok syn Mordechaj Kalwarski Kilwarski

12 025 Zwi Mordechaj Konica Kunic ze Słonimia

12 027 Liba Miriam Hachman Hochman Hubman córka Szraga Fajwel

12 028 Bracha Fat Pat córka Chaim Judbriker wnuczka gaona Jomtow Lipman z Opole (Lubelskie) wnuczka gaona Jechiela Mosze,

12 029-30 Jechijel Michal Sztupler Sztefler Sztepler

12 031 Cywia córka Mosze Dow Medownik Midowonik

12 032 Slobocki Słobodzki

12 033-034 Chana córka Zoracha żona Eliezer Repelski Rafalski

12 036 Abraham Rubinstein Rubinsztejn

12 037 Szifra Basza córka Abrahama żona Dawid Arie Lin ożeniona jako Gitel Rywka córka Dawid Ari, żona Simcha Meir …Erman

12 038 Rebeka córka Cwi Hirsz żona Pinchas

12 040-048 Bracha Fat Pat córka Chaim Judbriker wnuczka gaona Jomtow Lipman z Opole (Lubelskie) wnuczka gaona Jechiela Mosze


13 002 Chana córka Cwi Dawid żona Jakow Epsztejn Epstein

13 003 Chaim Zew syn Cwi Winik Winnik

13 004 Jehoszua Lejb syn Icchok Rybalowski

13 005 Gerszon syn Chaim Amdurski

13 006 Szmuekl syn Arie Ponarelski Fanarelski

13 007 Webman…Wepman

13 008 Arie Lejb syn Szolem Szachna Kaplan z Grodna Horodna

13 009-011 Mordechaj Dow syn Izrael Zylberdik Zilberdik

13 012 Ari Lejb syn Menachem Mendel Karafiol Karafial

13 013 kobieta

13 014 Mordechaim Barenbojm Barenbaum

13 015 Menachem Mendel syn Zew Wolf Hachnochhi

13 016 Mordechaj syn Mosze Reznik

13 017 Mosze Skokalski Skokulski

13 018 Aharon Kostomlocki z Wysokie Litewskie

13 020 Eliezer Arie syn Mosze Cwi Maltec Maltz

13 022 Mindel Engelman

13 024 Chaim syn Azariel Chazan


14 007 Metira córka Szifti Szyfri?

14 008 Eliezer? Swirski

14 009 Jakow Mordechaj syn Gerszon Halewi

14 010 Jesse syn Gerszon Hilele Gilele

14 011 Goldsztejn Goldstein

14 012 Basza Gitel córka Juda, żona Szalom Gutman

14 013 Kejla córka Hertz German Geiman żona Aharona Mordechaj Gewanowicz Howanowicz

14 014 Bejla córka Simcha erman…

14 015 Abram Lapin

14 016 Golda Etel Jafe Joffe córka Cwi Lipszyc

14 017 Arie Fridman Frydman

14 018 Perel Słonimski Slonimski córka Ben Zion Lipszyc

14 019 Jakow Grodecki

14 022 Malka Lea Tuwa córka Isachara Goldberg

14 024 Sima Chaja Fridman Frydman

14 025 Dawid Jakowlewicz Szapiro

14 026 28 Arie Lea Wileński


15 001 Golda córka Eliezer Dow żona Jechezkiel Frejdkin

15 002 Szmuel syn Eliezer Margolith Margolis

15 003 Meir syn Jakow Mosze Grożanski Groziński

15 004 Abraham Zew syn Eliakum Gecel Halewi Wajnecki Wojnecki

15 005 Fejga córka Aleksander Sender Bloch z Janowa

15 006 Sara córka Cwi Nachman

15 007 Chasza córka Mosze Ajzensztadt Eisenstadt

15 008 Mosze Plonski

15 009 Izrael syn Mosze Flatowski Flotowski Plotowski Plutowski

15 010 Kalman Mendel syn Abraham Dow Kac

15 011 Aharon syn Josef Ambusz Ambasz

15 012 Dow Ber syn Icchok Zew Wolf Zawadzki Zawacki

15 013 Naftali Herc syn Icchok Hakohen Rozański Różański

15 014 Mosze syn Elchanan Halewi

15 015 Chaim syn Mosze Kustin Kostin

15 016 Jakow Arie syn Mordechaj Mostowiecki

15 017 Kejla Hinda córka Icchok Chaim syn Izrael Lichtenstein Lichtensztejn

15 018 Chaja córka Abraham Icchok Gordon

15 020 Jechijel Dawid syn Beniamin Biszke Biszkie z Tykocin


16 001 Mordechaj Ajzyk syn Arie Janowik

16 002 Gaba Mojsejewicz Gdanski Gdanska

16 003 Dow syn Szimson Bejlfericz Bilpercz

16 007 08 Batlin córka Jakow Kopel

16 009 Nachman Icchok syn Mosze Grabowski Grobowski

16 011 Icchok syn Meir Slon

16 012 Ester Rywka Rytka Gepelen Gefalen

16 014 Abraham Icchok syn Szlomo Belski Bielski


17 002 03 Slonimski

17 004 Rebeka Rozenblat Domeracki

17 005 Basza Szacki

17 006-007 Chana Lea córka Icchok Ruchamn Pines

17 008-009 Sara Jakowman Jakobman córka

17 010 Perel córka Menachem Grynszpan z Knyszyna

17 011 Fejgiel córka Gecel Pin Fin Fein Fajn

17 012-13 Rożanski córka Menachem Hakohen

17 014-15 Wole Wolje Szyniak córka Eliahu Halewi Helfand

17 016 Rywka Rozenblat córka Szmuel Aba Domeracki

17 019 Szlomo Zalman syn Jehuda Lejb Kurycki

17 020 21 Sołowiejczyk

17 022 Rachel Leah córka Icchok żona Arie Winograd

17 023 Chasza Kempner córka Dow Ber Bielski Bielicki z Odessa

17 025-26 Mordechaj syn Henoch Zeligzon Zelison

17 028 Szmuel syn Jakow Gelberd Gelbord

17 029 Hene Chena Kaplan córka Jehoram Besz Hakohen

17 031 Perel córka Menachem Grynszpan z Knyszyn żona Mosze Słucki Slucki

17 032 Szejna Gologejsker Galgenisker

17 033 Mordechaj syn Dawid Niemcowicz Nemcowicz Hakohen

17 036 Hene Chena Kaplan córka Jehoram Besz Hakohen

17 037 Jakow syn Lichtenstein Lichtensztajn

17 038-039 Jehoszua syn Mosze Chaim Hakohen

17 40 Chaim Noach Gluzman

17 041 Max Zeligzon Zeligson


18 002 Chaim Zundel son of Josef Arie Wilenski

18 003 Szimon syn Arie Kowalski

18 005 Ari Lejb syn Jakow Szalom Sapirsztejn Sapirstein

18 006 Meir syn Todros Sturman Szturman

18 007 Abraham syn Lipikies Lipkes

18 009 Sara córka Szalom Arie żona Elchanan Czarnes

18 012 Bejla

18 013-014 Jankiel Rotenberg Rutenberg

18 016 Chaim Szraga syn Izrael Jakow Cemachowicz z Grodka Horodok

18 017 Miriam Rozental córka

18 018 Dawid Oszer Kaplan Kapłański

18 019 Josef Kotlar Kotliar

19 002 Cywa córka Paltel Białostocki

19 003 Dybel córka Eliahu

19 004 Mordechaj Cwi syn Izrael Hakohen Kaplan

19 005 Abraham syn Arie Lejb Kramer

19 006 Hadas córka Jesse Nowosielski

19 007 Joel syn Szimon Zylberberg Zilberberg

19 008 Szerna Kejla córka Jakow Halewi żona Ajser Mordechaj Feker Peker Beker

19 009 Meir Mejer Kaplan

19 010-11 Szymon Pappe Pape i Rozalia

19 012 Icchok syn Beniamin


20 002-003 Szejna Josem

20 007 Ester Doba córka Mosze Aharon żona Chaim Tuwia Remen Rzemien

20 008 Meir Halewi Goldberg

20 009 Izajach Halewi syn Icchok Lom Lam

20 012 Lipkowski

20 013-014 Liza Aronowna Chazan

20 015 Cwi syn Simcha Zfas Cwas

20 016 Frejda Lea córka Mosze Aharon żona Lejb Wasilkowski Waszylkowski

20 017 Sara Rachel córka Abraham Cwi

20 018 Suraski Surażski

20 019 Szmuel Chaim syn Lewi Jehuda

20 020 Cypora Targowski Trogowoski

20 021 Cipa Szabes córka Szolem

20 022 Chaja córka Todris Zilberdik Zylberdik

20 023 Jechezkiel syn Chaim Rabinowicz

20 024 Szejna Rywka córka Izrael Rudzki Rucki, żona Abraham Mordechaj Kaplański

20 025 Szejna córka Cwi Wolfson oraz Rachel Mindel córka Cwi Arie

20 027 Malka córka Menachem Zelwianski

20 029 Chana Rachel córka Mosze Icchok Wasilkowski żona Dow Hakohen Krig Hirw Pirw Kirig Czirik Czyrik


21 012-015 Jakow syn Dawid Kanel

21 016-018 Arie Lejb syn Szmarie Liberman

21 019 Chaim syn Fajwel Lejbserzak Lajbseżak

21 022-023 Baruch Michel syn Oszer

21 024-025 Meir syn Szaul Konigsberg

21 026-028 Mordechaj Jeszaja syn Icchok Halewi

21 029-030 Jeszaja Mak z chasydzkiej dynastii Razin Różan?

21 031-033 Naftali Hirsz Berinsztejn Bernsztejn z Krynek

21 038-039 Mordechaj syn Jakow Halewi

21 043-045 Eliezer Litman syn Szlomo Jechuda Szpektor Spektor

21 049-052 Icchok Zabłudowicz syn Jekutiel Jakow

21 053-054 Cwi Hirsz syn Mosze Icchok Goldberd Golberg?

21 055-057 Abraham Josef syn Dawida

21 061-063 Rachel córka Meir Goldowski

21 064-066 Masza córka Jehuda Lejb kantor wielkiej synagogi

21 067-068 Chana Chaja córka Mosze Hakohen

21 069-074 Ester Sara córka Dawid Korchin Kortin Kartun Korton

21 075-076 Szejna Dwora córka Arie żona Szlomo Dawid Palter

21 077-78 Szapiro

21 083-085 Sara córka Zew Lewin

21 086-088 Rejzel córka Eliezer Zalman Kremer

21 091-092 Ciril Tykocki

21 095-096 Sara córka Elie Halewi

21 099 Chana Rachel córka Mordechaj Cwi

21 103-105 Sara córka Cwi żona Arie Kryner Kriner Kruner

21 106-107 Towa córka rabina Pinchasa, żona Zalmana Katz Kac zamordowanego w pogromie

21 108-109 Mosze Jakow Lukasz Lukacz Lokacz

21 110-111 Szprynca córka Biszka Hakohen

21 113 Jakow Zew syn Mosze Abramowicz

21 118-119 Basza Fejga

21 120-121 Aharon syn Jakow

21 122-123 Becalel syn Falek Falk Kurianski

21 124-125 Josef Izrael

21 126-127 Szlomo Icchok Ajzyk Kejzerowicz Kajzerowicz

21 128-129 Mordechaj Ajzyk syn Arie Janowski

21 130-133 Meir Icchok Kliczko Klaczko Kleczko

21 134-135 Mordechaj Dawid syn Cwi Hirsz Bursztyn Bursztejn

21 136-137 Halewi Wałach

21 138-139 Abraham Eliezer syn Icchok Jehuda…

21 140-141 Elie syn Chaim Arie Pekałok Pekalok

21 142-143 Nachum Lejb Bezpalczyk Bezpalczik

21 144-145 Abraham Icchok syn Josef Gemara Gamura Gmara Chmara Chmura

21 146-148 Nachum syn Zew

21 149-150 Nachum Beniamin syn Cwi

21 154-165 Jakow syn Haraw Rabina

21 167-169 Jehoszua Matatiu syn Icchok Zew Halewi

21 170 Szlomo syn Icchok Ajzyk Kajzerowicz

21 171-173 Jenta córka Manisze Rubinsztejn Rubinstein

21 174 Menachem

21 175-178 Mosze Hersz Jajcarz Jancarz?

21 180-182 Ester córka Cwi Hirsz Kazen Kazan

21 183-185 Mindel córka Jakow Kopel Kwart

21 186-187 Matel córka Elie Aharon Szwarc Schwartz

21 189 Ester córka Mosze

21 194-195 Sara córka Jedidia Zew

21 196-197 Basia córka Mosze Zew Gdański Gdańska

21 199 Mosze Aharon syn…

21 202 Gitel córka…

21 206-207 Minucha córka Zalman Pastuch Bastuch Bartek Bartok

21 209-212 Eta Jenta córka Szmuel Karuch Korach

21 213-214 Jerucham Fiszel Halewi z Kobrynia Kobryń

21 215-217 Mosze syn Chaim Lewitan

21 219-220 Etka córka Dow Ber Szumacher

21 221-223 Nachum Mordechaj syn Izrael Mosze Halewi

21 238-240 Elie Arie syn Bursztejn Bursztyn

21 241-243 Mosze syn Icchok Litwin

21 244-245 Sender syn Josef Cwi Hakohen Stricher Strecher Streicher

21 246-248 Mordechaj syn Fiszle Spektor Szpektor

21 249 Cwi Hirsz Jakow syn Josef Wiener Wajner

21 250-251 Abraham Jakow syn Beniamin Biszke Petli Petlyn Fejtlin

21 253-254 Szlomo Lejb syn Cwi Majzler Meizler

21 255Szlomo Szachna

21 256-257 Icchok…

21 259-260 Halewi Mosze Dow syn Jerucham Fiszle Halewi z Kobrynia Kobryń

21 261-262 Ane córka Enszel żona Zendel Zundel Krejman Krajman

21 263-264 Kreindel żona Abraham Icchok Bielocki Bieliski Bliski Bieleski

21 267-271 Bejla córka Cwi Chazan z Goniec Goniadz? żona Izarel Arie Burland

21 273-275 Nechamka córka Mosze Goldstein Goldsztejn

21 277-278 Rechil Rachel córka Dawid Halewi

21 279 Szlomo Lejb syn Cwi Mejzler Majzler Meizler

21 280-281 Sara Rywka Jeruzalimski córka Chaim Nate Natan

21 288-289 Dina Rina córka Abraham Mosze Bubryk Bubrik

21 296-298 Chaja Golda córka Josef Lewin Liewin

21 299-300 Gabriel syn Mejer Halewi

21 301-302 Chaja córka Joszua Barasz

21 303-304 Miriam Frejda córka Eliezer Dimenstein Dymenstein Dymensztejn

21 306-307 … Sara Reizel córka Jakow Otwocki Otwiecki

21 310-311 Enia córka Mosze

21 313-316 Neszka córka Zew Owsiej

21 317-318 Kreindel córka Jekutiel żona Abraham Icchok Bieliski Bielecki

21 319 Miriam Frejda córka Eliezer Dimenstein Dymensztejn

21 320-321 Abraham Icchok syn Szlomo Bieliski Bielecki Bielocki

21 322-323 Abraham Szlom syn Zew Mines Manis Manes

21 324-327 Jakow Arie syn Arie Lejb Libsze

21 328-330 Jakow Dow syn Natan farber

21 331-333 Dawid syn Baruch Tanzil Wajnszel Weinsel

21 336338 Mosze Josef syn Szalom Rabinowicz

21 339-342 Jehoszua syn Arie Margulis Margolit

21 343-345 Myris syn Jehuda Halewi Rajgrodzki

21 346-349 Szlomo Mosze syn Szolem Szachna Pres Press

21 354-355 Jehuda Fiszel syn Gabriel Halewi Lewin

21 356-358 Jakow Mordechaj syn Kalman Michel Szulmajster Szulmejster

21 359-360 Dawid Mordechaj syn Zew Furman Furman

21 362-363 Nisan syn Izrael Hakohen Lipkind Lejbkind

21 366-368 Icchok Zew syn Mordechaj Jaffe Jafe Jofe

21 370-371 Sara Helka….

21 373-374 …córka Jakow Hakohen

21 375-376 Etka Itka córka Mordechaj Melamed

21 377-378 Sara Rywka córka jekutiel Wajnerowicz

21 379-380 Michla córka Mendel żona Mosze Koleb Chleb Chaleb

21 381-383 Sara Dina córka Szalom Cwi Jelin

21-385-386 Sara Kreidel córka Jakow Gelbord Gelbard

21 389-391 Sara Rywka córka Nachman żona Matiahu Mines

21 393-398 Hinda Chatel córka Jakow Kapel Kopel z Wasilków

21 399 Bejla córka Mosze Aharon żona Jeszaja Gilule Gilele

21 400-401 Cukrowicz Zukrowicz

21 402-403 Sender Lejb syn Dawid Chaim Zakhajm Zakheim

21 404-405 Szlomo syn Nachum Meir Forman Furman

21 406 Eliahu Sapir Szapir

21 407-408 Mosze syn Gedali Awez Owiec Owies

21 409-410 Josef Nachman syn Eliezer Giliewicz Gilewicz Hilewicz Hulewicz Gulewicz

21 416-417 Abraham syn Zew Grynhojz Grinhojz

21 418-419 Jakow syn Gerszon

21 420 Mordechaj syn Abraham Basin

21 416-417 Arie Lejb syn Icchok Mazer

21 427-430 Maskil Icchok syn Szmuela Zalman Rowickiego z Wołkowyska

21 431-432 Szmukler

21 436-437 Szalom Aharon syn Szmuel Joel Nowicki Nowik

21 440-441 Zalman syn Dow Grinberg Grynberg

21 442-443 Arie Lejb syn Abraham Hillel Halewi

21 445-448 Abraham Szimon syn Arie Lejb Epstein Epsztejn z Piaski

21 449-452 Ajzyk syn Abraham Aberach Oberach Safra Sopron

21 453-454 Szmuel syn Eliezer Eisenstein Ajzensztajn Eisensztejn

21 455-457 Eliezer syn Szimon Halewi Ajnsztajn Einstein

21 459-462 Szmuel syn Icchok Ajzyk Chalewicz Calewicz

21 468-469 Nachman Jakow syn Mosze Grabowski

21 471-472 Dawid Oszer Galant Galiant

21 473-474 Izrael Chaim syn Mosze Aharon

21 476-478 Chaim syn Abraham

21 479-481 Icchok syn Meir Slon Słoń

21 483-484 Icchok Cwi syn Baruch Sacyler Saciler

21 486-487 Abraham Icchok syn cwi Berinstein Bernsztejn Berinsztejn

21 489-490 Ete Nache…

21 491-493 Hisza córka Mosze Zew Piniowski Piniowicki Piniewicki Pieniawski

21 494-498 Pogrom

21 500-501 Icchok syn Ruben Barszczewski

21 502-503 Mosze syn Szaul Supraski

21 504-506 Rachel córka Noach żona Chaim Dawid Kleinbort Klejnbart

21 508 Abraham Icchok Halewi

21 512-514 Szejna córka Jeruchamiel żona Eliezer Einstein Ajnsztejn Ejnsztejn

21 516-519 Bejla córka Moasze Libermen Lieberman


22 004 Menachem Aw Troc Trycz

22 005-006 Jakow Mordechaj Falkowicz Polakowicz

22 007-008 Jakow Rozental

22 016-018 Abraham syn Izraela Slobodzki

22 019 Rywka

22 021 Szejna Sara Salmon Salman córka Mordechaj Dow Zilberdik Zylberdik

22 025 Jakow Jehoszua syn Szmuel Rozental

22 027-030 Szejna Sara córka Aharon Naftali Halewi Suraski żona Josef Waks

22 032-034 Zalman Hakohen Rapaport

22 035 36 Cwi Hirsz syn Zalman HaKohen Rapaport

22 037 38 Chaim Izrael syn Mosze Bresler

22 039 Lejb syn Szimson Hakohen Kaplan

22 047 Jakow Ajzensztadt Eisenstadt

22 043-046 Pesach Eliezer Kagan

22 048-049 Sara Pesza córka Grodin córka Jozef Szloma Szeinbaum Szejnbaum przewodniczący sądu w Kamiencu Litewskim

22 052-054 Lejb Rubin Rywin Rybinski Rybalowski syn Abraham Maranc Maranz

22 051 Sara Pesza Geddin

22 056-58 Josef Szczupak

22 060 Pomnik dzieci dla ich przedwcześnie zmarłego ojca

22 061-63 Chaja Sara żona Arie Lejb Brojde córka rabina Dawid Abraham Kempner


23 006 Roza Rosa Kagan

23 007-008 Tuwia Rubinstein Rubinsztejn

23 004-005 Rywka córka Cwi Hirsz, żona Aharon lejb Schmidt Szmidt

23 011-012 Cwi Porozowski

23 016-018 Leja córka Jakow Bloch, żona Abraham Cwi Rożański Rozanski

23 021 Gerszon Mejer syn Dow Hakohen Sokólski

23 022-023 Mosze Arie syn Mordechaj Orłowski

23 026-027 Rachel Pat córka Chaim Słomianski

23 033-034 Zwiach córka Mosze Halperin

23 035-037 Chaim Szalmuk Szalamuk

23 040-042 Cwi syn Dow Las Lis

23 046-047 Cimsz

23 043-045 Liba córka Dawid Abraham Treszczański

23 078-080 Jehoszua syn Icchok Meir Sokol Sokół

23 081-082 Deibel Renski Dunski

23 086-088 Buna Kaszczeniewski córka Simcha Halewi żona gaona Mosze

23 089-091 Ester córka Simcha, żona Gaona Pinchas Warhaftig Worhaftig


24 003-005 rabin Chaim Herz Halpern (ohel)

24 006-008 Jakow syn Eli Oliszkowski Oleszkowski

24 009-010 Szejna córka Szmuel, żona Jakow Halewi Ain Ein Ajn

24 011-013 Henia Chaja Polonski

24 016-017 Baruch syn Icchok Arie Jabłoński

24 018-019 Jakow Kapil Kopel Gelberg

24 020-022 Icchok Ajzyk syn Szari Kurianski

24 022-026 Dawid syn Eliezer Dow Szapiro

24 031-032 Sulkies córka Mosze Zew

24 034 Naomi

24 035-036 Josef Hakohen Chazan

24 037-039 Icchok syn Dawid Zew Wygodzki

24 040-041 Jeruchamiel syn Nachum Halpern

24 045-046 Szlomo syn Jakow Zelwianski

24 047-048 Goldberg

24 049-050 …Boron Baron Baran córka Eliahu

24 051-053 Mosze Jehuda syn Beniamin Jaworkowski

24 054-055 Eliahu Nisan syn Josef

24 056-058 Hetel Weller Weler córka Mosze

24 059-061 Aron Lejb syn Jakow Schmidt Szmidt

24 062-065 Jehuda Lejb Halewi Zakhajm Zakheim

24 066-069 Szejna córka Ajzyk Kap (Kaplan?) Kop Jorawski Jurawski Borawski Jurowski

24 070-075 Bachrach

24 083 Szosza Prużański córka Icchoka


25 003-004 Josef syn Arona Szczuczyński?

25 005-006 Liba

25 007-008 Chaim Mordechaj Hindes

25 010-011 Rok Rod?

25 012-013 Chaja Ciwa córka Chaim Kamieniecki

25 015-018 Chaim Herc Segal

25 020 Chaja Gitel

25 021-023 Ester Leja córka Zew Goldszmid Goldschmidt Gold Szmid

25 024-025 Szosza Rywka córka Arie Hakohen Aben Oben Apon (Okoń? Z błędem?)

25 027-028 Oszer

25 029-031 Josef syn Mosze Zelman Gelman Helman

25-032-033 Kaim Chaim Kodesz Kadysz syn Szimon Zundel Zonbel Rozental

25 038-039 Rachel córka Szame Feinsod Fajnsod

25 040-041 Jakow Kadysz

25 042-044 syn Mordechaj Lejbkowski Lipkowski

25 045-046 Roszko Raszkies Rożko

25 042-044 Mordechaj Lejbkowski Libkowski

25 055-057 Gnesze Słucki córka Szymon z Horodok Gródek

25 058-061 Slawa córka Icchok Hindowski Chondowski

25 063-064 Chaja Sara Weiner Wajner córka Icchok Ajzyk

25 067-069 Jezekiel syn Szlomo Korczewski Karczewski

25 070 Chaim syn Jehuda Goniadzki Goniądzka

25 065-066 Mosze Cwi Drozdowski z Łomża

25 071-072 Chaim syn Jehuda Goniądzki

25 080-082 Chaja Rachel córka Ruben Matiahu

25 091-093 Sara Rabkowicz córka Aron

25 095 Szejna córka Jok Ben Zwi Birnbaum Barenbaum Barenbojm (Hotner)

25 096-097 Chaja Gitel Aperstein Apetrsztejn Opersztejn Operstein córka Mosze

25 098-099 Leja Kagan córka Mosze Dow

25 101-103 Jakow syn Icchok Jowazki Zawadzki Zawacki

25 104-106 Abraham Mordechaj syn Cwi Arie Slon Słoń


26 002-003 Abraham Aron syn Arie Pozałucki

26 004-006 Kalman Michel syn Mosze Lipa Szulmajster Szulmeister

26 007-008 Menachem Mindel syn Josef Mordechaj Kac

26 009-010 Abraham …Ciew Kiew Lew Liew (rusycyzm)

26 013-014 Pinchas syn Chaima Gelbord

26 017 Kurjański

26 024-025 Mosze Zwi syn Meir Helperin, Halperin

26 027-028 Dow Zew syn Awiezer Tikocki, Tykocki zwany ber Zlates

26 029-030 Izrael syn Beniamina Goldwicz Goldowic (rusycyzm)

26 032-035 Mordechaj Aron syn Mosze Hakohen

26 036-037 Mordechaj Juchniewiecki, Juchnowiecki

26 038-039 Szejna Rachel córka Mosze Hakohen

26 040-044 Sara Gitel Berliński córka Izrael

26 046-048 Golda Debora żona Chaima Halperin Hejlperin córka Icchok Frejdkies

26 050-051 Michla córka Arie Lejb

26 052-054 Chajm Mosze

26 057-059 Chawa córka Szlomo Zalman Hakochen Spektor

26 060-062 Fejgiel córka Mosze

26 065-066 Debora córka Eljezera Pener, Fener

26 072-074 Riszka córka Arje Lejb Kudric, Kudrycz

26 075-076 Jospe Glikfeld córka Jakowa

26 079-080 Mosze Sapirsztejn, Sapirstejn

26 081-083 Abraham Kadysz syn Jakow Słonimski

26 084-085 Jakow syn Icchok Chalewi Golberg

26 086-088 Arje Lejb (przerobione z Icchoka) syn Kwaśnik Kawasower Kwasower (błędy nadpisywanie)

26 091-092 Dawid syn Szraga Fajwel Furman

26 093-095 Abraham syn Michael Fabrikant, Fabrykant

26 096-097 Icchok Jechuda

26 098-099 Menachem Mendel syn Mosze Chalewi Światycki, Świetycki

26 100-102 Izrael Jakow syn Izachara Dow Eksztejn, Ekstejn

26 103-104 Menachem Mendel syn Szlomo Zalman Brener

26 105-106 kobieta Dobrusze Dabrusze

26 109-110 Glika, Glike Rachel córka Beniamina

26 111-112 Czerna, Czarna Eitke córka Mendel Gombrud Gambitz Gambrid Gambrud Gombred

26 113-114 Fejga córka Abe Szlomo Ajdeson, Ejdelson

26 115-116 Rachel Gwirc córka Beniamina

26 117-118 Rabi Zundel syn Beniamin Zwi

26 119-120 Gisza Szlipke, Ślipke córka Zwi

26 121-125 Bluma Borodowicz córka Arie Lejb

26 126-128 Debora Rywa córka Nachum Eliezer Chalewi

26 129 Rejzel córka Szmuel Gold

26 131-132 Fejga córka Elieze Ajzensztat, Ejzensztat

26 133-135 Hela córka Szmuel Rajskin

26 136-137 Platiel, Flatiel syn Nachum Joel Garfinkel

26 140-142 panna Gitel córka Chaim Zwi Barszczewski

26 143 Baruch syn Icchok Lewin

26 144 Mordechaj Arie syn Awol, Awal

26 152-154 Baruch syn Mordechaj Blausztejn, Blaustein

26 155-156 Etka córka Szmuel Zachariasz

26 163-165 Mosze syn Icchok Lis, Liew

26 166-175 Jakow syn Icchok Milikawski, Milikowski

26 176-177 Dawid Gabriel syn Abraham Arie Chalewi Lew, Liew Lewi?

26 178-180 Mosze Nachum syn Gerszon Makliar, Makler, Mokler Mekler Mikler

26 181-184 Dow Ber syn Eliezer Goralnik, Guralnik

26 185-187 Oszer Aszer syn Josef Wilcik Wilczyk

26 188-191 Beniamin Eliezer Rozenbaum

26 197-200 Rachel Cwi żona Joszua Winokur

26 201-205 Pesza Rejzel córka Joszua Nachum Liberman

26 206-208 Rachel córka Abraham Rabinowski Rabinowicz

26 209-210 Sara Rywka Rajces córka Jakow. Imię Rajces-to przezwisko od imienia matki (Rejca) przyjęto jako nazwisko


26 213-216 Chaja córka Josef żona Arie Hakohen

26 217-221 Hinda Rachel córka Szlomo Zalman

26 222-224 Chaja córka Jakow Szterin Stern Sztern

26 225-228 Laske Laska córka Michal Michel Majlech żona Icchok Brisker Bryskier

26 229-230 Litman syn Tardus Tordos Zawalinski Zawolinski

26 231-233 Fejga córka Meir z Sokola (Sokoły) Sokół?

26 236-237 Ester Sara córka Abraham Kreindlik Krajndlik

26 239-245 Fejga córka Cwi

26 246-248 Elke Waniewski córka Mosze

26 250-251 Dawid Hakohen Wizerman

26 254-255 Bluma córka Natan Lapidot (Lapidus?) Łapiduch

26 257 Chaja Rachel córka Dawid Surawski Sorawski sarawski

26 258-259 Pondro Fondro

26 260-261 Eliezer syn Szmuel Hakohen

26 262-264 Dow syn Jakow Bejnisz

26 265-267 Dow Zew syn Abraham Dimenstein Dimensztejn

26 268-269 Sasza Perel córka Abraham Nata Kaufman

26 270 Efroim syn Josel Hakohen Peraj Perw

26 271-274 Jakow Josef syn Szmuel Eliezer Blumowicz

26 275-277 Abraham Chaim syn Icchok Hakohen

26 278-279 Meir Lejb syn Nachum Biber

26 280-282 Frejda córka Szmuel Chaim Radak Rudak z Brisk Brześć Litewski

26 283 Szifra córka Abraham

26 284-285 Rachel córka Jakow Mosze Gutman

26 286-287 Sara Rebeka London córka Abraham

26 290-291 Zelda Kaplan córka Zachariasz Ler

26 294-297 Goldberg (m-miasto, town) Choroszcz, Enia Szejna Rejzel córka Pinchas Izajasz Hakohen

26 298-300 Jacha córka Szabtaj Eliezer Kaszman Kuszman

26 301-302 Jezekiel Arie syn Zyskind Laginiecki Lohiniecki Luhiniecki (rusycyzm)

26 308-310 Rejzel Gitel córka Meir Mejer Halewi

26 312-313 Sara Tojwa córka Abraham Cejtlin

26 316-317 Pinchas syn Aleksander Asz (zamordowany)

26 318-319 Jonasz Wejlersztejn Weilerstein (zamordowany)

26 320-321 Abraham Icchok syn Jonasz Hakohen Lierersawicz Lewertowicz?

26 322-323 Mordechaj Pat (zamordowany)

26 324-326 Dow Ber syn Lejb Chaim Szmit Szmidt Schmidt (zamordowany)

26 327-330 Menachem Manes syn Mosze Halewi Hurwicz z Ciechanowiec (zamordowany)

26 331-332 Fajwel syn rabi Meir Mejer Rybalowski (zamordowany)

26 333-334 Szmuel syn Mosze Hakohen Lajkin Lejkin z Czernichów (Ukraina)-zamordowany

26 335-337 Izrael syn Bejnisz Kustin Kestin (murdered)

26 338-342 Aron syn Szimon Simenawer z Waniewo (zamordowany)

26 343-346 Menachem Mendel syn Chaim Poplawski Popławski

26 347-349 Efroim syn Arie Lejb Lasz Losz Łosz

26 354-355 Josef syn Jechijel Michel

26 356-358 Mosze Beniamin syn Nisan Fajnsztejn Feinstein

26 360-363 Lapidot Łapiduch

26 364 Natan

26 367-375 Fruma córka Mosze Aron Szlachter

26 382-386 Chaim, Lejb 8 letni, Szolem Szechna 6 letni, Izrael Abraham 4 letni, synowie Aszer Oszer Topolski (spłonęli w pożarze?)

26 387-393 Leja córka Beniamin Awiron Gawron Gapirion?

26 394-395 Icchok syn Zelig Ozder

26 397-398 Chaja córka Menachem Mendel Elianowicz Elinowicz

26 399-400 Chaja Rachel córka Mordechaj Josef Pat

26 401-406 Chaim Dawid syn Abraham Wole Wolie

26 407-411 Ester Fejga córka Abraham Aba Lewin

26 417-422 Etka Itka córka Eli Halpern Halperin 1909

26 427-429 Mordechaj Marszak Marszuk from Zelwian Zelwa? Zelwiany Żłobin 1907


27 005-006 Gecel

27 008-009 Szraga Sznejur Cytron Citron


29 001-013 Paszkowski

29 006-007 Samuel Szmuel syn Mosze Meir Mejer Rozental

29 008-010 Lejb Kronenberg

29 018-019 Arie Leib syn Dow Blaszka Blizka

29 022 Arie syn Aron Rudzki Rucki

29 078-080 Menachem Mendel syn Abraham Kreczmer

29 024-028 Natan Eljahu Ditsztejn Dinsztejn Rotsztein Jugoslawicz

29 029-032 Mosze syn Josef Beniamin Szmit Schmidt

29 033-034 Akiba syn Szmuel Zalman Gerszowicz Herszowicz

29 035-036 Man Mann

29 040-042 Dow Ber syn Cwi Sznajder

29 043-044 Szabtaj syn Elchanan

29 045-047 Abraham Aron syn Jehuda Pelis Perles

29 049-050 Menachem Mendel syn Cwi Hirsz Niżański Niżyński

29 051-052 Chaim Szlomo Cukierman Zukierman 29 053-056 Henoch syn Mosze Chaim Helerstein


29 057-060 Elchanan Szraga syn Abraham Icchok Jagoda

29 061-064 Rekil Oneks córka Szraga Pinchas

29 065-066 Rejzel Lubicz Lejbic córka Josef Makowski

29 070 Lejb syn Icchok Cwi…enbaum

29 073-074 Symcha syn Pinchas Dawid Londyński Londoński

29 077 Szlomo syn Menachem Daniel znany jako Menban Grynszpan Grinszpan

29 078-080 Menachem Mendel syn Abraham Kreczmer

20 081-082 Gitel

29 084-085 Chaim Tewie Goldsztein Goldstein

29 086-087 Mordechaj Sym Icchok Cemach Cemiach

29 089-090 Arie Lejb syn Izrael Abraham Goldman

29 092-094 Izahar syn Eljezer Ajser Rozen Rosen

29 096-098 Izrael Icchok syn Jechezkiel Hakoen Elkes Elkies

29 099-100 Natan Halewi Lewin

29 101-103 Mosze Arie syn Zew Sapożnik Saposznik

29 104-105 Kozlanski

29 109-110 Szachna syn Jechijel Basz

29 111-112 Szraga Dow syn Abraham Amdurski

29 113-114 Szmuel Mosze Grodzieński

29 116-117 Baruch Jeruzalimski

29 118 Jakow Joszua syn Mosze Jechijel Zabłudowski z Knyszyna

29 121-122 Waicman Wejzman

29 123 Henoch G N

29 124-125 Michla Szternfeld córka Szlomo Mosze

29 126-127 Leja Szwarcgorn Szwarzhorn córka Nachman

29 129-131 Chana córka Lejb Różański z rodziny Wyszkowski Wiszukowski

29 134-135 Zlata Ostryński Ostrinski

29 136 Rejzel Najdus Nejdus Najdzis córka Joszua Hakoen Mikociński Mikuciński

29 137 Fania Kruglak

29 139-141 Szejna Rachel Pines

29 142-144 Ester Fejgiel Białostocki córka Chajm Grynhojz Ginhojc

29 146-147 Chana Sara córka Josef żona Szlomo Sybirski Sibirski

29 148 Joche Leja Pener córka Abraham Hakoen

29 151-152 Rachel Sobol

29 153-154 Henia Sendler córka Jakow Mosze Halewi

29 156-157 Telja Prylukier Prilukier córka Icchok Ajzyk

29 158-162 Fruma Kruglak Krugliak córka Szmuel Alter

29 163 Zlata Ostryński

29 164-168 Malka Rejzel Gryc Gric córka Arie Lejb Chalewi

29 169-172 Rachel córka Mordechaj żona Arie Lejb Slon Słoń

29 180-182 Mordechaj Birnbaum Barenbaum

29 183-184 Zwi Arie znany jako Alter syn Ruben Białostocki

29 188-189 Icchok Ajzyk syn Arie Chalewi Berezinski Brzeziński


30 003-004 Ryfka Rachel córka Icchoka Anszel Poliak Polak

30 005-006 Sara Pesza córka Szmeria Orman

30 007-008 Basze Rachel córka Icchok Lewkowicz

30 009-010 Elchanan syn Mejer Szmukler

30 011-012 Szlomo Zalman syn Icchok Szwec

30 013-014 Chana Ester córka Mosze

30 015-016 Szmaria syn Szmuel Gabriel Krawcow

30 021-022 Jachijel Michel syn Awigdor Weinstein

30 024 Chana Guta Rozenblum córka Lejb

30 028-029 Szmuel Baruch syn Cwi Jehuda Tenenbaum

30 030-031 Jechijel syn Zew Goldsztein Goldstein

30 038 Icchok Dow Ber Sym Jakow Reznik

30 039 Doba Leja Oguszewicz Aguszewicz córka Jakow Meir

30 040 Hasza Zając Zajonc córka Icchoka

30 041 Rejzel Sapirstein córka Chaim Icchok

30 042-043 Rachel Leja Ploński Płoński córka Eli

30 044 Henia

30 050-051 Jakow Nison syn Abraham Troszkier Troszker

30 052-053 Dawid syn Eliezer Izrael Kwiat

30 054 Jehuda Arie syn Natan Icchok

30 055 Basza Rywa Dojlidzki córka Joszua Zelig Podolski

30 056-057 Pesza Heller Haller córka Jerachmiel

30 058 Szejna Sara córka Chajma żona Cwi Hakoen

30 059-060 Chaja Kejla córka Szmuela Mordechaja

30 061 Genia Gutman

30 062 Arie Wołowski Kołowski

30 063-064 Cywi córka … Żona Dow Ber Grochowski

30 066 Baran Jakow

30 069-070 Beniamin syn Josef Sokolski

30 074-075 Jacha Zisel Dawidowicz córka Joel

30 076 Eliachu syn Josef Szmuel Szestokowski Szostakowski

30 071-072 Abraham syn Szlomo Salman Polak Poliak

30 078 Josef Hakoen

30 079-080 Leja córka Jakow Miodowik Medownik

30 083-084 Szosza Fruma Szabfisz Szobfisz córka Fajwel

30 085 Fruma Kapitowski córka Abraham Dow

30 086 Szejna Michla córka Dawid Grycman Gricman

30 087 Ester Grodzieńska

30 088-089 Izrael Rodak Radok

30 090-091 Serlin

30 092-093 Elchanan Zelig syn Cwi Segal Szafzin

30 095 Nison syn Eli Chalewi Jahowolski Suchowolski

30 096-097 Jakow syn Mosze Josef Cieślik Cześlik

30 100-101 Jakow syn Abraham Hakoen Cywilski

30 103 Mordechaj Dow syn Josef Suraski Surażski

30 106 Chaim Kapel

30 107 … syn Kruk Krok z Korycina

30 108 Gedali

30 111 jako Cwi

30 112-114 Zalma Dawid syn Chaim Jakoh Chalewi Piórko

30 115-116 Rebeka Berensztein Berenstein


32 002 Menachem sdy n Mordechaj Halewi

32 003 Malka Frejda córka Chaim Cwi Szkop?

32 004 Szejna Malka córka Mendel


33 002-003 Mindel córka Icchok Sztumer Sztumer Sztymer


34 003 Fejga córka Ari Lejb Lejbowicz

34 004 Szlomo


35 002 Jakow syn Lejb Mendel


36 002 córka Zew

36 003 córka Josefa

36 004 Rywka córka Jakow z Zabłudowa

36 005 Liba córka Dow


37 002-003 Szmuel syn Ezra Gordon Garlan Gorlon Garlon Marlan?

37 004-005 Malka Rejzel córka Pesach Dow Ezra


38 002 Cwi Hirsz syn Mosze Icchok …Ion


40 003 Mordechaj syn Zorach z Janów (Sokólski?)

40 004 Chaja Rejzel córka Gerszon Makowski

40 005 Arie Lejb syn Chaim Jakow Jankielewicz

40 006 Abraham Icchok syn Josef Segal


41 002 Josef syn Dow

41 003 Chasid Jakow Szalom syn Szmuel z Wasilkowa

41 004 Meir Mejer Mordechaj Zajacski Zającski Syjonski?

41 005 Kadysz syn Icchok


43 Rejsza Leja córka Abraham Lejb Kaplan


44 002 Nowal? Nowak?

44 003 Arie Lejb syn Abraham Chaim z

44 004-005 Cwi Hirsz syn Menachem Teliszkowski z Lipsk

44 006 Miriam córka Icchok

44 007 Rejza córka Meir Mejer


45 002 Masza, córka Jakow, żona Eliezera Tokar Tokab

45 003 Miriam?

45 004 Szlomo Zelig syn Hirsza, gaona

45 005 Nauczyciel

45 006 Chaim Jerucham syn Awigdora cadyka

45 007 Eliezer Zew Halewi

45 008 Fejga Chaja córka Nachmana, żona rabina Hillela, cadyka rabina Bialegostoku?


45 009 Dawid Mendel syn Menachem Nachum cadyk

45 010 Mosze Berszykier Berszikier

45 011 Abraham Szmuel syn Mordechaj Chaim Szapiro

45 012 Szlomo Szimach Szimion Halewi Sztabinski

45 013 Szlomo Aron syn Meir Lewin (Liewin rusycyzm)

45 014 Bejla córka Abraham Szester Szuster


48 002 Złamane drzewo. Grób kobiety

48 003-004 Jerucham syn Josef z Suraża

48 005-006 Mosze Szmuel (2 bracia) synowie Arie Lejb Goniadzki

48 007-008 Ziba Kejla córka Icchok Jakow

48 009-011 Chaja córka Icchok

48 016-018 Chaja Sara córka Jakow Halewi

48 019-020 Bejla córka Szlomo

48 022-023 Gitel córka Eliezer Hefner Hepner

48 027-028 Szejna córka Jakow Zew

48 029-030 Debora córka Szimon Szymon

48 031-033 Cipa córka Szimon

48 034-035 Chana córka Mosze

48 037-041 Cyril Bina córka Icchok

48 048-049 Mosze Beniamin syn Dawid Szwarcbort Schwartzbort

48 050-051 Abraham syn Cw Hirsz Halewi Zbar

48 052-059 Pogrom Szmuel

48 062-063 Fiszel syn Szolem Forman Furman

48 064-068 Frejda Sora córka Anszel


49 002 Mosze Szmuel syn Cwi Kaplan Kapłan

49 003 Basza córka Eliezera

49 004 Chaja Cipa córka Szolem, żona Abraham Golub Gołąb

49 005 Szejna Sara córka Szmuel Dawid Zabłudowski

49 007 Szmuel syn Zew

49 008-012 Jenta Leja córka Mordechaj

49 013-014 Becalel syn Haraw Jechijel Cwi

49 015-016 Mordechaj syn Jehoszua Berman

49 017 Mosze Jakow syn Cwi Hakohen Kapłan

49 019-020 Dwóch Braci Mosze i Szmuel synowie Arie Lejb Goniadzki

49-021-023 Zosze syn Jonatan

49 024-025 Jehoszua syn Arie Lejb

49 026-027 Josef Arie syn Nachum Dow Poliak Polak

49 028-029 Chinka Etel córka Josef Joel Kozak

49 031-032 Szejna Sara Sora Zabłudowski córka Szmuel Dawid

49 033 Sara Zabłudowski córka Izrael Srol Jehuda z Bielsk (Podlaski)-Jakow syn Szmuel Mordechaj

49 035 Meir Lejb Sabar Sober Zbar

49 038 Szejna Basza córka Nachum Arie

49 039-040 Elke Miriam córka Cwi Hersz

49 041-042 Sara córka Josef żona Haraw Szimon Rabinowicz

49 043-044 Frejda Bejla

49 045-046 Chaja Cipa córka Szolem, żona Abraham Galob Gołąb Golub

49 047 Cena córka Eliezer

49 048 Szmuel syn Jakow Berman

49 050-051 Basza córka Mosze Eliezer

49 052-054 Jenta Leja córka Mordechaj

49 055 Mordechaj Steinberg Sztejnberg

49 059 Gerszon syn Dow Ber Wysocki

49 060-Sara Rywka córka Jakow Halewi

49 061-062 Student Jesziwy Isar syn Beniamin Litman

49 063-065 Etel Debora Flomenbaum córka Icchok

49 066 córka Dawida

49 067 Pesach syn Aharon Aron Halewi

49 068 Rachel córka Isachar Dow

49 069-070 Jehoszua Arie syn Beniamin Długołęcki Dolgolenski

49 074 Baruch syn Szraga Kantor

49 075 Dawid syn Zalman Lajon Liew Lew

49 076-077 Gedali Szolem syn Jakow Azriel Mogerman Magerman

49 078-080 Szewach syn Icchok

49 081-086 Mendel Kagan syn Josef Ajzyk Hakohen

Na drugiej stronie Helka córka Nachum

49 087-089 Oszer Lejb syn Gimpel Zalcberg

49 090 Jehoszua Josef syn Cwi

49 091-092 Szabtaj syn Becalel Halewi Kracowski Krasowski

49 093-095 Josef Jehoszua

49 096-097 Rabin Beniamin Lejb Mendel syn Josef Liberman

49 098-099 Rywka córka Abraham Zilberman Zylberman

49 100-101 Ciryl córka Zusman żona Dow Ozder

49 102-103 Elka córka Isar Michel Wiskind Wizkind

49 104-105 Gelia córka Izrael żona Josef Bracławski Brasławski Brasłowski

49 106-107 Dwora Pesza córka Arie Lejb Hakohen żona Dow Wysocki

49 108 Jehudit Judyta córka Tuwia

49 109-110 Chaja Sara córka Icchok z Międzyrzec

49 111-112 Nechama leja Jeruzalimski Jerozolimski córka Mosze

49 113 Rywka córka Jechezekiel żona Jeremiasz

49 114-115 rabin Szmuel syn Zew

49 117 Zew syn Szlomo Dow Szlamser Ślamser

49 119-120 Jekutiel syn Jakow Dow Sulkes Sulkies

49 121-122 Menasze syn Jehuda Chaim

49 123 Arie Lejb syn Ruben Wiener Wajner

49 125-126 Zew syn Dow Chaimowicz Szolem z miasta Dąbrowa

49 127-129 Jakow Zelig syn Izrael Segel Segal

49 130-134 Szaul syn…

49 135-136 Szabtaj syn Szolem

49 137-138 Pesach syn Josef Szwarc Schwartz

49 140 Meir syn Jakow Balszyn z Horodno Grodno

49 142-144 Kejla córka Eliahu Ajzensztat Eisenstadt

49 145-146 Chaja Leja córka Mendel Jaz Już Joz

49 147 Rachel Rozasze córka Meir Leker Laker Lakier Lukier Luker

49 148-150 Uncha Harowka córka Arie Berezinski Brzeziński

49 151-152 Rywka córka Jakow

49 153-156 Leja córka Zew z Turzec (Białoruś)

49 157-159 Brejna Brajna córka Jehuda Halewi, żona Mosze Sorolski Seralski Siralski

49 160 Chaja Sara córka Simcha żona Mosze Friedman Fridman Frydman

49 161 Chana Chaja córka Mosze Szopak Szpak Szczupak

49 162 Itka Zelda córka Elchanan Luksinberg Luksenberg

49 163 Hakohen Kaplan Kapłan

49 164-165 Beniamin Galinski Golyński Golinski

49 166-167 Jakow syn Icchok Fiszer

49 168-170 Jakow syn Icchok Fiszer

49 171-172 Icchok syn Szmuel Chaim Biliański Bilanski

49 173-177 Jakow syn…

49 178-179 Icchok syn Eliahu

49 180 Rachel córka Arie Lejb

49 181 Rachel córka Szmuel Hakohen

49 183-184 Rachel córka Szmuel Hakohen

49 189-192 Ester Chaja córka Jakow Aba Abe

49 193-194 Cipa córka Tanchum Grynszpan

49 195-196 Ester Eta Birger Berger córka Meir

49 197-198 Chaja Liba córka Naftali Sokólski Sokolski

49 199-201 dziewica Małka Rejzel córka Szabtaj Tykocki


50 003-009 Ester córka Szewerson Szperson Shperson

50 001-017 Necha córka Jakow

50 018-019 Leja Litwin córka Zew

50 020-021 Hinda córka Chaim Zilizi Zwilin Zwilia

50 022-023 Ester córka Dow Sznajder Schneider

50 024-025 Zusel córka Szmuel Jehuda Waren Waran Woron

50 026-28 Jakow syn Zalman Kan Kon Kane

50 029-031 Mosze Arie syn Szlomo Wajnerowski

50 032-034 Azriel Liber syn Rafael Zew Wolf Sapirsztejn Sapirstein

50 035 Dawid syn Liberman

50 036-041 Tykocki Tikocki Abraham

50 042-050 Etel Fejga córka Lejbel

50 051-052 Azriel Izrael

50 053-054 Stira Stiro Paliak Polak? córka Dow

50 058-060 Lejb syn Ruben Woltszan Woltson Waltson

50 061-062 Jehoszua syn Mordechaj Moloszkowski Meliszkowski Malickowski Malackowski

50 066-068 Efroim Lejb syn Jehoszua Lubowski Lwowski

50 071-072 Fajwel syn Chaim Rozensztejn Rozenstein z Tykocin

50 073-076 Szolem Szulim syn Szlomo Wolf Piszkier Piszker

50 079 Izrael Isar…

50 080-082 Arie syn Szaja Izajasz Meir Klejnicka

50 083-085 Jechijel Dawid syn Zwi Hirsz Rawkin Rewkin

50 086-89 Arie Lejb syn Abraham Mosze Bubryk Bubrik

50 090 Ajzensztejn Eisenstein

50 092 Abraham syn Dow Sudowicer Sadowicer Sudobicer

50 094-099 Icchok syn Dawid Wróbel Brobil Browil Brobel

50 102-103 Zew Icchok Szwajcer Schweitzer

50 104-106 Todros syn Icchok Hakohen

50 107-108 Icchok Jakow Zemach Cemach

50 109-111 Pinchas syn Jakow Barenboim Barenbaum z Krynki

50 112-113 Cwi Hirsz syn Menachem Mendel Kwiat

50 114-116 Mosze Lejb syn Abraham Mochec Marejn Morin Marin

50 117-119 Aharon syn Szolim Sokół Sokol

50 120-124 Mosze Cwi syn Szabtaj Segal Segel

50 125-126 Szlomo Sobel Sabel

50 127-128 Mosze Eliezer Wajnsztajn Weinstein

50 129-130 Treszczański córka Becalel

50 134-137 Miriam córka Awiezer Olszańska Olszanicka

50 138-139 Dworkowicz

50 141-142 Rachel córka Mosze Zanwil

50 144-147 Icchok syn Eliahu Makler Mekler

50 149-153 Icchok Eliahu Hakohen Katz Kac

50 154-156 Abraham syn Szmuel Ajzenszmid Eisenschmidt


51 008-012 Chaja Rachel córka Pinchas Kaczkowicz

51 013-016 Sara córka Szmuel Fajwel Sznajder Schneider Schnider


52 004-008 Kalman Jakow syn Abraham Szmuel (dziecko)

52 009-016 Dziewczynka Tilka córka Izraela

52 022 …Hakohen …kepeld kefeld kfeld


53 001-004 Izrael syn Efraima Fajwel Hakohen

53 005-009 Szraga Fajwel Berenblum

53 010-013 Becalel i Frejda Chaja, syn i córka Mosze Icchok

53 014-024 Cwi syn Awigdor Asz Georgij Wiktorowicz Asz

53 025-028 Jehoszua syn Arie oraz Dow Lejb syn Arie


54 003-008 Chaim Mosze syn Jakow Weintbach Offenbach

54 013-015 Szlomo Dawid syn Eliezer Perz Lirowe z Wasilkowa

54 016-027 Nachum Dawid syn Ruben Twerski

54 031-036 Dawid syn Fajwel Chaim Chondowski Hondowski

54 037-043 Josef syn Chaim Lozowski Łozowski

54 045-052 Mordechaj Szlomo syn Cwi Hirsz Kalmanowicz

54 062-066 Cywia córka Abraham MilczikierMilitikierMultiker



56 002-0017 Frejda córka Jehuda Lejb Zabłudowski?

56 018-023 Mosze Kalman syn Abraham Icchok Lew Liew

56 024-028 Szejna Joszpe córka Jakowa z Goniądza

56 029-031 Fejga Ejtka córka Jakow Cwi Stolar Stolarz Stoljar

56 032-034 Josef Benjamin syn Juda Lejb Majer Mejer

56 035-042 Izajasz Eljezer syn Simcha Koantor Kanter

56 043-044 Litwak

56 045-049 Cwi syn Szmuela Arona Kurkin Korkin

56 050-052 Szmarje syn Menachem Garber

56 053-056 Nachman syn Zew Hakoen

56 057-060 Icchok syn Benjamin Fridman Friedman

56 061-064 Nahum Eljezer syn Cwi Sapirstein Szapirsztejn

56 065-068 Fejgiel Perel córka Josef Meir Mines Manes

56 069-071 Birka Blumenkranz córka Jakow z Włodawki Włodawy

56 072-074 Szosza Chaja córka Eljachu

56 075-082 Abraham Meir syn Icchok Rozenblat

56 083-088 Szpira córka Jakow Kondowski Chondowski

56 089-090 Ari Lejb Lew syn Jakow Epstein Epsztajn

56 091-093 Jenta Ejta Kejna córka Fajwel Walach Wałach

56 094-103 Borwic Gurwic

56 112-114 Frejda Ricerski Rycerski

56 116-121 Fejgiel córka Abraham Forber Farber

56 122-123 Chaja Fejga Kapłan Kaplan córka Cwi

56 124-126 Sz. Laks Loks Luks córka Josef

56 132-133 Martos Martuś córka Occhoka

56 138-139 Miriam Sobański Sochański Sowański córka Pesach Pajsach

56 140-142 Jehuda Kosowski

56 143-148 Mosze syn Benjamin Orman Arman

56 149-151 Chaja Ryfka Cyrylnik Cyrilnik córka Abraham Icchok

56 153-159 Arie Aferie Ofere Opere Opera Afere

56 160-163 Zew syn Jakow Cwi z Horodka z Gródka

56 164-169 Ester Farbstein Farbsztejn córka Pesacha

56 172-178 Cypora córka Szmuela

56 179-182 Tuwja córka Mordechaja żona Szlomo Grynhojc Grejnhojc

56 193 Lejza Kos Kac Kas

56 187-190 córka Zew Wolf żona Jehuda Lizgurski Lisgorski

56 192-196 kobieta Frejda

56 199-203 Jeszaja Eliezer syn Simcha Kanter Kantor


56 209-210 Szosza Chaja córka Eliahu

56 215-217 Bracha Brocha Blumenkranc córka Icchok z Włodawka

56 218-222 Fruma córka Szmuel Weiner

56 223-225 Abraham Meir syn Icchok Rozenblat

56 226-229 Nachum Eliezer syn Cwi Sapisztejn Sapirstein

56 230-234 Perel córka Josef Mines

56 235-238 Frejda córka Zew Wolf, żona Jehuda Lisgorski Lizgurski

56 254-266 Wasilków Sara córka Zew

56 267-269 Icchok syn Beniamin Frydman


56 272-274 Ajzensztadt Eisenstad

56 278-279 Szmuel syn Nachman Hakohen

56 283-288 Cwi syn Szmuela Aharon Korkin Kurkin

56 289-290 Szmaria syn Menachem Garber

56 291-298 Nachman syn Zew Hakohen

56 300-302 … Dawid syn Icchok Meir Telacki Talecki Tolacki

56 303-304 Etka Ita Kone (Kunc Kinc?) córka Fajwel Walach Wałach

56 305-307 Szifra córka Jakow

56 308-310 Rywka córka Jakow, żona Abraham Grosmanowicz oraz jej wnuczka Ester

56-311-313 Arie Lejb syn Jakow Epstein Epsztejn



57 010-012 Sara Rabinowicz córka Dow Ber

57 019-021 Kobieta żona Mosze Jokel Jokiel Jakiel córka Szmuel Fajwel

57 027-031 Pesach syn Eliezer Kosalczyk Kazalczyk Kozalczik

57 032-034 Cipa córka Mosze Cwi Ambasz Amwos

57 035-036 Chaja Fejgiel córka Anszel Frydman

57 037-040 kobieta… Salman Solman

57 041-044 Dinesohn Dinensohn

57 050-053 Natan syn Meir Słucki Slutski (jego syn przybył z Ameryki aby postawic ten nagrobek) oraz 57 055-057

57 058 Kobieta Bogobojna

57 060-061 Icchok syn Szmuel Weiner Wajner

57 062-068 Kobieta …anstein ansztejn córka Eliezera Mosze


58 001-009 Szpira córka Mordechaj Jankowski Okawski okawski z Sokółka

58 010-022 Abraham Icchok syn Noach Bułatowicz Bulatewicz Pilatewicz Pułatewicz

58 023-029 Masza córka Szmuel Fajwel Sznajder Szneider

58 032-036 Icchok syn Jakow Ajzyk Staryński Starzyński

58 051-054 Kobieta zamężna… córka Mordechaj

58 055-065 Mosze Chaim syn Abraham Icchok Malec

58 066-071 Hina Hinda Wilimowski Wilamowski córka Szolem

58 072-076 zmarł w miesiącu Adar

58 079-081 Szejna córka Nisan Wilk Wołek Wolek


59 002 Izrael Lawski Ławski

59 006-007 Mata Gite Nite Gotlib Gotlieb córka Dawid

59 012-014 Simcha Bunim syn Jakow Konoface Ciechanowiec

59 018-022 Simcha Bunim syn Jakow Konopiate Konopiaty Ciechanowiec

59 029-031 Rywka Rebeka oraz Dina

59 032-035 Jochewed Fajngold Feingold córka Naftali Herc

59 036-042 Cwi syn Arie Lejb Szmuel Szmul z Wysokie Litewskie

59 043-046 Icchok syn Abraham Młynarzewicz Młynarewicz

59 047-051 Icchok syn Zundel Juchnowiecki Juchnawiecki

59 053-056 Mosze syn Arie Lejb Kolesz Kulesz Kulisz

59 058 Kobieta Bogobojna

59 065 Rywka Szafler Szefler córka Szmuel Poznański żona Eliezera

59 066-069 Szlomo Arie Lejb Radzynower Radzinower

59 071-073 Mordechaj Nisan syn Chaim Mosze Arie Halewi Rafalowski Replowski

59 077-082 Ester

59 112-113 Tallin Talin (Estonia?) Philadelphia Filadelfia?

59 114-116 Abraham Mosze syn Jakow Grodecki Gorodecki

59 117-118 Hirsz Frejdkin Friedkin

59 119-120 Mosze Zadworianski Zadworzanski

59 121-125 Chawa córka Szlomo Zalman z domu Pador Fador Fader żona Aleksander Sznejder Sznajder

59 126-129 Izrael Dojlidzki

59 133-135 Arie Lejb syn Eliezer Hakohen Gutkowski Gotkowski

59 137 Szlomo Arie Lejb Radzynower Radzinower


60 001-003 Rachel Glasztejn Glostein Glausztejn córka Arie Cwi Gotlib Gotlieb z

60 014-015 kobieta żona Tojwe Blumstein Blumsztejn

60 016-019 Rejzel córka Menachem Mendel Kaufman

60 020-021 Brajna córka Szmuel Korach Karach

60 022 Mosze Luria?

60 023-025 córka Eli? Eliezer Topczewo? Tapicer

60 028 Aron syn Icchok

60 029-034 Jenta Prin Frin Burin Brin Perc Berc Perc Perec córka Josef

60 035-037 Baruch Krasowski Krosowski Kracowski

60 045-052 kobieta zamordowana Golda córka Baruch Mordechaj

60 053-055 Sara Rywka córka Abraham Aba Halewi Gorfinkel Gafinkel Gorfinkiel

60 056-058 Liba córka Cwi Josem

60 064-067 Jechiel Michel syn Jehuda Halewi Segałowicz

60 068-069 Nahum syn Mosze Tobiasz Abramowicz

60 070-072 Dow Ber Szapiro Szpira

60 073-075 Henka Zawadzki córka Icchok

60 076-077 Sara córka Ezra Goldberg z Brańska

60 083 kobieta Ejtke

60 087-088 Jakow syn Cwi Wider

60 084-086 Rechama Weinstein Wajnsztajn Wajnsztejn córka Mosze Zew

60 090-091 Welwel syn Mosze Nahum Jabnik Jawnik Jachnik Juchnik

60 092-094 Dawid Chaim Cwi Barszczewski Borszczewski

60 095-096 Chaim Cwi syn Abraham Geleror Gelgor Heler Gelerner Galerner

60 097-100 Lejzor Gerszon syn Chaim Gelberg Gelborg

60 101-105 Eliezer syn Baruch Mordechaj Zabłudowski

60 106-108 Nechama Rogowski córka Josze Olcha

60 109-114 Szprynca Brandhendler

60 115-118 Mirka córka Szimon Halewi Adler Adlier

60 121-125 Miriam Sima Katz Kac córka Eliezer

60 124-126 Fejgiel Lew córka Efroim

60 127-129 kobieta Gindel Hindel Czyżewski Cziżewski córka Abraham

60 130-131 Rywka Rebeka Cyril córka Abraham Josef żona Mosze Eliezer Chazan

60 132-133 córka Josefa

60 134-135 Judyta szturman córka Icchok ze Słonimia

60 136-138 Cwi Hirsz syn Kalman Halewi Lewicz Lewin

60 139-141 Szimra Dawid syn Zew Szmerkies

60 142-144 Sara Płoński Plunski córka Abe

60 145-147 Tema Calewicz córka Dawid

60 148-150 córka Nisan

60 153-156 Miriam Srulewicz Srolewicz córka Zew


61 001-002 Bogobojny Icchok

61 014-015 Cipa córka Jekutiel Dawid Anes Ones Oges Ogies?

61 016-019 Zalman Eliachu Korenblum Karenblum

61 020-022 Sara Leja Słucki Slutski córka Cwi z Orla

61 025-027 Abraham Jakow syn Szraga Fajwel Halewi Sarwer Serwer Sorwer

61 028-032 Mordechaj syn Joel Hakohen Kalicz Kolec

61 033-037 Sara Leja córka Szteifer Sztejfer

61 038-039 Taperowicz Toperowicz

61 040-043 Michael Zew Majer Mejer

61 049-051 Abraham Hillel syn Josef Krawczyk Krawczik

61 052-053 Szmuel syn Jakow Percowski

61 054-057 Mordechaj syn Natan Beniamin z Bielsk Podlaski

61 060-062 Szmuel Cwi syn Icchok Peker Feker z Siemiatycze

61 063-065 Ester Gitel córka Szmuel Eliezer Witkes Witkies

61 066-070 Chaja Rachel córka Cwi Beniamin

61 071-073 Necha córka Joszua żona Eliezer Menkin Tartacki

61 074-080 …syn Abraham Hakohen

61 084-089 Dorian Drejer Dreier

61 090-092 … Atlas córka Menachem Mendel

61 093-099 Sara Szejna córka Icchok Arie Lewin

61 100-101 Aroe Lejb syn Meir Mejer Winer Wiener Wajner

61 102-103 córka Kopel

61 104-106 … Efron córka Abraham


62 004-009 Mosze syn Beniamin Paryż Parusz Parnesz Barnesz Barasz

62 010-011 Mordechaj Michał syn Beniamin Olewicki Ulewicki

62 12-013 Dawid syn Jehuda Dow Rotenberg Rutenberg

62 014-016 Merka Mirka Kaplan Kapłan córka Mosze

62 017-018 Eliezer syn Mosze Zelig

62 020-022 Beniamin syn Jehuda Krypnicki Kripnicki Krupnicki

62 023-024 Gerszon syn Jehoszua Zelig Lew

62 025-026 …syn Szlomo Lewit Lewita

62 027-028 Rywka Rebeka Leja Hendler Gendler córka Mosze

62 029-031 Hilel Michel

62 032-033 Chana córka Pesach Eliachu Nowikolski

62 035-037 Izrael Lejb syn Joel Kopite Kapite Kapica

62 038-040 …kiewicz Jankiewicz

62 041-043 Maryński Mariński Murynski


63 003 Ejta Mirel Lew córka Kadysz

63 005-006 Chaja Helka córka Arie Lejb Lewkowicz

63 007-008 Michal Jerucham syn Joszua Mordechaj Berjsztajn Berkstein z Szczuczyna

63 009-010 Arie Lejb syn…

63 011-013 Minia Rejzel córka Lejmo Rejnerman Kinterman Kinerman Binerman

63 015-017 Mosze Jehuda syn Chaim Hakohen Szejnken Szejken Szejnkin

63 018-019 Icchok Josef syn Meir Nocha…ler (Weler? Heler?)

63 021 Dawid Lejb syn Mosze Zalcman

63 022-023 Linder

63 026 Tojwe córka Jehuda

63 029-030 Mosze Rabinowicz

63 031-035 Natan

63 036-037 Mosze syn Cwi Barszczewski

63 038-039 Rafael Mosze (Alter) syn Natan Zelig Rabinowicz

63 040 Szlomo Garber

63 044-046 Hejna Brejna Fridman Frydman Friedman

63 047-048 Leja Weiler córka Abraham Icchok

63 049-050 Mosze syn Cwi Dow Halewi Helman Gelman

63 052-053 Bendetowicz

63 054 Jakow syn Beniamin Liker Likier Lukier

63 055-057 Nechemiasz syn Azariel Augustowski

63 058 Białystok? Białostocki?

63 060-063 Mosze Icchok syn Zew Bojarski

63 064-065 Awigdor syn Aron Mosze Swieczkowski Szweczkowski Szwaczkowski Swiaczkowski

63 066-068 Azariel Meir syn Pinchas Gawze


64 003-007 Mordechaj Cwi syn Jesse Jonasewicz Jonasowicz Janasewicz

64 008-011 Chaim syn Izrael Wole Wolie

64 012-014 Jehoszua syn Szlomo Epsztajn Epstein

64 015-016 Elchanan Ruben Amiel Emial

64 018-022 Henoch Chanoch syn Cwi Patrow Fatrow Petrow (jidysz nie hebrajski)

64 024-025 Soroka Saroka

64 028-033 Jehoszua Mordechaj syn Mosze Giladi Gilad Gluch Gloch

64 035-038 Zmarł 27 dnia miesiąca Szewat

64 039-040 Chaja Brajna Treszczański córka Dawid Zew

64 046 Leja córka Mordechaj

64 048-049 ... Kazipa Kacyka Konica Kanica Kunica córka Szmuel

64 054-055 Zew Baruchowicz Baruchowicz Borochowicz

64 057-059 syn… Fedia Goldberg

64 060-061 Cadyk Eliezer z Warka

64 063-069 Beniamin Bare Ber syn Arie Lejb Prebstein Pribstepin Prepstejn Fripstejn Prifstein Prifsztejn

64 070-072 Treszczański Adela

64 074-077 Rywka Rebeka Sztejnberg Steinberg córka Efroim

64 078-082 Szejna córka Ben Cwi Apelrojt Epelrojt Efelrojt

64 083-087 Rejna córka Oszer Mosze hakohen Kleinstein Klajnsztejn

64 088-089 Szejna córka Bez Zion Apelrojt Epelrojt Efelrojt

64 091-094 Ruben syn Zew Kustin Kestin

64 095-097 Rechama Ruchama Dobryman Dobriman Dobrymen

64 098-103 Różański Ruzanski syn Nahum Dow


66 001-005 Juda syn Arie Szmul

66 006-009 Gitel żona Jakow Eliezer Rybałowski córka Jakow Mosze Fryman Frejman Freiman

66 013-017 Leja Kalmanowicz córka Chaim Szlomo wnuk Gaona Becalela Hakohen z miasta Wola (Łunna Wola?)

66 018-022 Bluma Lipszyc żona Abraham córka Beniamin Halpern Heilpern

66 028-029 Dawid Cwi syn Icchok Mostowicz

66 023-026 Mejta Kaplan córka Becalel Gerszon

66 030-031 Abraham Icchok syn Dawid

66 032-034 Mosze Izrael syn Szmuel Cerlaner Czerloner (z Czerlonki?) Nowik

66 035-036 Oszer Henoch syn Simcha Bunim Marejn

66 037-038 Mosze Arie syn Abraham Jakow Fridman Frydman

66 039-044 Pesza Lewin córka Zew żona Szlomo

66 051-053 Fejga córka Mosze Zew żona Zebulon Czlenow Czulenow

66 054-056 Kosowski

66 059-061 …córka Abraham Melnik Mielnik

66 062-065 Chasyd Izrael syn Mosze Plachter Flachter Blachter

66 076-078 Ester Chaja córka rabina Eliezer przywódca gminy Ribiniszki żona Rabina Icchoka Zew Cukierman

66 079-083 Rejna córka Izrael rabbi Gaon Maharitz Maharec cadyk Podorowski z m. Jelubki Jałówka


67 002-006 Baszka Potocki Potokski córka Jakow Dawid Listokin z Krynki

67 007-008 Cwi syn Mosze Zew Chalewi Mindelam Mindelem

67 009-011 Mordechaj syn Mosze Nejman Najman

67 012-013 Suszycki Szoszycki córka Beniamina

67 018-020 Ester Małka córka Joszua Fridman Friedman

67 021-023 Sara Fejga Cfat Zfat

67 026-028 Panna Leja Gitel

67 029-030 Tuwja Gelblum córka Ezechiel Kronenberg

67 031-032 Mosze Cfat Zwat Cefat

67 033-035 Nechama Dina córka Eljachu Hakoen Kersnowski Kiersnowski

67 037-039 Basza Kamieniecki córka Eljachu Hakoen

67 040-041 Joel syn Jakow Szeinman Szejnman

67 042-043 Benjamin Ozer Hakoen Kapłan

67 044-045 Ejte Nawit Nowit córka Lejb

67 046-047 Jechorem Fejgel

67 048-049 Aron Tykocki Tikocki

67 050-051 Wasilków

67 053-057 Szejna Rachel Glaz Gliaz córka Ajzyka

67 058-060 syn Zew Zabawski Zubowski

67 061-062 Izchok syn Cwi Telewicki

67 063-064 Dawid syn Icchok Lew Liew

67 065-067 Mosze Dow Syn Zew Nawid Nowit Nowik

67 068-069 Simcha Ajzensztat Ejzensztat Ajzensztejn Ejzensztejn

67 070-071 Mordechaj Zawadzki

67 072-073 Rachel Rogieniecki Raginiecki

67 074-077 Chaja Sara Grocki Grócki Grecki córka Szmaja

67 078-080 Szkolnik

67 081-083 Mindel córka Chaim Eljezer Czapliński

67 084-089 Mosze syn Dawid Goldberg

67 090-093 Icchok syn Oszer Anszel Rozenblum

67 114-115 Jose Jehuda syn Meir Chaim

67 118-120 Szmuel Naftali syn Szalom Kaderlan Kleszczele

67 116-117 Baruch syn Szlomo Zalman Weinstok Wajnsztok

67 121-122 Izrael syn Josef Hakoen Hakohen Kagan

67 123-125 Jehuda syn Szaptaj Surbicki Serbicki Sorbicki

67 126-127 Szmuel Arie syn Mosze Rozenberg


68 001 Jakow Icchok syn Szmuel Chaim Farber

68 002-004 Szmuel syn Baruch Mendels

68 005-007 Abraham Jakow Halewi Salper Saler Soler

68 008-010 Chaja Eta Epelbaum córka Mordechaj z Kobryń

68 011 Cipora Kanel córka Mordechaj Hakohen

68 012-014 Zilberblum Zylberblum córka Naftali

68 015-016 Ginendil córka Mordechaj Cwi Slomianski Slominski

68 019-022 Chaim Josef syn Cwi Szejnes Szeines-wykonał jego syn i córka Abraham Icchok Preis Press z Kalifornii USA

68 025 Rywka Rebeka Rachel Sokolski córka Jakow

68 026-027 Jurowiecki

68 028-029 Icchok Mosze

68 030 Fejgiel Lewin syn Icchok z Supraśl

68 034-035 Jose syn Dow Grondowski Gradowski

68 036-037 Szmarie syn Abraham Arie Dobroniewski Dabraniewski

68 038-040 Cwi Hirsz Mogilewski Mohilewski

68 041-042 Josef syn Jakow Portnoj Portnoi

68 044-045 Chaja Fejga Potok Patok Ptak córka Abraham Icchok Hakohen

68 047 Bogobojny mężczyzna

68 048-049 kobieta Debora Mirka córka Nachunm Becalel Szczupak

68 051-053 Ruchama Krok (Kruk Krok) córka Cwi

68 054 Nahum syn Jose Jonasewicz Janasewicz

68 055-056 Cywia Lis Les Los Las córka Zew

68 057-058 Jekutiel syn Jehuda Hakohen Kagan

68 061-070 Jehuda syn Mosze Krawcewicz

68 071-072 Leja Rachel córka

68 074-076-077 …Hakohen

68 078 Debora córka Abraham Mazie Mazje

68 080-082 Dow Ber syn Jakow Pacynke Pasynke Pocinke Pacynka

68 083-084 Ejtka Basza córka Chaim Ruben Goldberg

68 091-092 Abraham Ajzyk syn Mordechaj Cwi


69 003-005 Efroim syn Chaim Nahum Bregman (Bergman) z Krynki

69 009-010 Rachel Leja

69 011-018 Jochewed Lipszyc Lifszyc córka Eliezer

69 021 Sara Melamedowicz córka Dow Arie Czupacki Czibucki Czabocki Ciboski Czubacki

69 022 Cwi syn Nahum Sobolski?

69 023-024 …Maliec Malec córka Szabtaj

69 025-027 Wasilewski Wasylewski

69 029-030 Cyryl córka Mordechaj żona Abraham Eliezer

69 036-039 Efroim syn Baruch Baruch Potocki Potokski

69 041-043 Arie Lejb syn Chaim Epsztajn Epstein

69 047-049 Meir Lejb syn Izrael Jakow Zbar

69 050-051 Cwi Jewrejski

69 052-054 Mosze syn Dawid Tewie Fajnsod Feinsod

69 055-056 Szlomo Dow syn Jakow Lipa Malcberg

69 057-059 Mosze Szmuel Gutman

69 060-062 Chaim Jakow syn Katriel Katryjel Lipszyc Lifszyc z Krynki

69 063-064 Mendel syn Dow Halewi Rubinow Rabinow

69 065-066 Rejza Miłobuski Malbuski Milewski Malawski Mławski córka Eliezer żona Roza

69 072-073 córka… Chaim z Warszawy

69 074-075 córka Jakow Mordechaj

69 076-077 Miriam Rachel córka Haraw Mosze Halewi Zecel Zusel z Kamieniec Litewski Goldstein Goldsztejn

69 079 Szprynca Leja córka Izrael

69 082-083 Chana Leja Supraski

69 085-088 Joel syn Icchok Ajzyk Ostrynski

69 089-090 Szosza Nejman Neiman

69 091 Abraham Icchok syn Josef Gnieciucki Gnieczucki

69 093 Michal syn Jehuda Lapowski Łapowski

69 094-095 Zew Wolf Herszel Szawzin Szowzin

69 097-099 Icchok Ajzyk syn Aron Rubinstein Rubinsztejn

69 102-105 Natan Ferges Farges Fergus

69 106-108 Icchok syn Abraham Cwi Szwarc Szwartz

69 109-111 Lejb Mosze syn Szmuel Pres Press Fres

69 112 Zajanc Zając

69 113-114 Czerna Rogowski Rogawski córka Fajwel

69 116-117 Liba Zawadzki córka Meir

69 118 Chana córka

69 119-120 Jekutiel Abraham

69 121-122 Pesach Grinhojz Grynhojc

69 123-126 Mordechaj Rubinowski

69 127-128 Mosinski Musinski


70 006-007 Sokółka

70 008 Szraga Fajwel syn Chaim Golomb Gołąb

70 009-011 Mordechaj Josef syn Lejb Zew Pat Bat

70 012-014 Zew syn Szlomo Gildai Giladi Gled

70 016-017 Ajnotker Einotker Einatker

70 018-019 Szraga Fajwel syn Chaim Golomb Gołąb

70 020-021 Pesach syn Mosze Grynberg Grinberg

70 023-024 Mordechaj syn Josef Grodzienski

70 026-027 Arie Lejb Perelsztajn Perelstein z Wasilków

70 028 Szlomo Zalman syn Mosze

70 030-032 Chada Leja Jurosławski Jarosławski córka Icchok Ezechiel

70 034-035 Deborah Kagan córka Arie

70 036-038 Leja Kamieniowicz Kamenowic córka Szraga Fajwel

70 040 Sara Pesza Rozenberg córka Zalman

70 041-045 Matia Mariah? Lampert Lampart córka Josel

70 047-052 Grona Grina Abramowicz córka Dawid z Michałowo

70 053-055 Fejga córka Arie żona Chaima Halewi Halperin Halpern… Mosze Ezechiel cadyk

70 058 Chaja Liba Beker córka Jedidia Jakow

70 062 Fejga córka Arie żona Chaima Halewi Halperin Halpern… Mosze Ezechiel cadyk

70 068-069 Debora Bockowski córka Mosze Zew

70 070 …córka Jakow Hakohen

70 071 Miasto Łubno?

70 072-076 Bejla Rachel Ciechanowiecki Czechanowiecki córka Ajzyk Lejb

70 077-080 Malka Aronowicz Aronowicz córka Pesach

70 081-083 1862-1932

70 085-087 Malka Rejzel Jaskółka Jaskolka córka Zew

70 088-090 Bat Szewa Frejda Efrot Efrat Ofret córka Beniamin

70 091-094 Szifra córka Dow Kosowicki Kusawicki

70 096-098 Sima córka Jakow Alterlewi

70 099-101 Chaja Brajna Kulaski Kulaski córka Szlomo

70 102-103 Brajna córka Zelig Animan Ani-Man Oniman Eneiman Neiman

70 104-106 Miriam Neche Ostrowicz córka Szmuel Chaim

70 107-109 Nejman Neiman córka Izrael

70 111 Ester Małka Kaplan

70 112-114 Josef Alter syn Kalman Maler Muller Maller

70 118-123 …syn Szlomo Somolski Samulski Samolski

70 124 Krenker Krinker

70 125 Zadok syn Jakow Pat Fat

70 126-127 Abraham syn Arie Cwi Szmidt Szmit Schmidt Schmit


71 003-006 Mosze syn Szo…

71 007-009 …arcman orcman

71 010-013 Chaja Berman córka Zalman

71 014-015 córka Menachem Mendel

71 016-017 Jenta żona Joche Mardecki Mordecki

71 018-021 Oszer Nechemiasz syn Ajzyk Arie Kapitowski Kupitowski Kopitowski

71 024-025 Chana Frejda Gold córka Icchok Ezechiel

71 026-030 Mina Ferder Perder córka Dawid

71 031-033 Masza Zalkind Zalkin

71 034-038 Szejna Ester Chwastowski córka Mosze

71 039-041 Ejta córka Chaim Hakohen Lejbowski żona Szmerel Rotowicz Ratowicz Rutowicz

71 043-046 … Szuster córka Chaim Nachman

71 049-052 Etel Miriam Borowski Borawski córka Abraham Mosze

71 050-052 Resza Liba córka Eliezer Kosowski


72 011-012 data 1938

72 021-025 Jeruchamiel syn Eber Goldfarb

72 026-030 Jakow Dow syn Mordechaj Hakohen Jager Jeger

72 033-036 Mere Lea Leja córka Lipa Goldberg

72 038-040 … Abramowski? Syn Dow Arie

72 049-051 Kozak Kazak…

72 055-059 Sora Sara Lea Leja córka Izrael, żona Nisana Hakohen Flejszer Fleszer Fleisher

72 060-062 Basze Weiskind Weiskind

72 063-66 Szmuel syn Icchok Kasztecki Kosciucki Kosztecki 1936

72 067-071 Izrael Meir syn Elchanan Landau London 1875-1937

72 073-077 Dawid syn Saul Fastrygacz Postrzygacz Pastrygacz Postrigacz

72 081-087 Kozak Kazak…1934

72 088-089 córka Zorach?

72 090-094 Basze Wiśnia Wisznia Wisznie córka Chaim Litmach z Zabłudow (Zabludowe) yidisz zm 5697


73 002-003 Abraham Icchok syn Mosze Goldstein Goldsztejn 1951

73 006-007 Abraham Icchok syn Mosze Goldstein Goldsztejn 1951


75 003-004 Brajna Kusnierzycki córka Icchok Ajzyk

75 005-011 Wygodzki Wigodzki Chana Kejla

75 013-014 Fejgiel Beker Peker córka Szmuel Wasilkowski Waszilkowski

75 017 Mordechaj syn Jakow Klinik Klink Klinek

75 018-020 Rachel Leja Koszewski Kuszewski córka Lejb Korach

75 021-022 Kurianski

75 023-024 Henia Kolinski Kaliński Kalinowski córka Szimon Halewi

75 025-028 Gordon z Bielsk (Podlaski) syn Jehuda Meir

75 032-033 Mina Erdreich córka Izrael Berlowicz Perłowicz

75 034-036 Josef Meir syn Chaim Midrasz Modrasz z Jasionówka

75 050-051 Izrael Daniel syn Josef Hakohen Tykocki Tikocki

75 052-054 Arie Lejb syn Jakow Kałubik Kadlubik Kadlubek

75 057-060 Josef Szmuel syn Szostakowski Szestakowski

75 061-062 Szachna Icchok syn Szlomo Zalman Hakohen Kaplan

75 063-066 Chana Kejla Certlin Cejtlin

75 067-068 Ruben syn Mosze Mendel Kobylinski

75 069-072 Zyskind syn Mosze Lencner Lenczner Łęczner

75 073-076 1881-1931

75 077-078 Sara Rebeka Zalcer Zelcer córka Jose Hirsz

75 082-090 Rachel Wrono Worona Wrona córka Ruben Szlomo

75 093-095 Ester Neszka Królewiecka Krulewiecki córka Nahum

75 096-100 Miriam Makowski córka Jakow Saul Liboszin Liwoszin Liboszejn z Prużany Prużana

75 102-103 Gicel córka Gicel Gecel

75 104-107 Pesza Feineman Fajneman Holcanski Holszanski córka Chaim Icchok z Brisk Brześć Z Lita (Litewski)

75 108-110 Gitel córka Izrael Cukierman Cukerman Zukerman z Grodno żona Mordechaj Chwat Hwat

75 111 Jehuda Lublinski

75 113 Ester Małka córka Abraham

75 114-119 Sara Frejda Frode Nosowicz córka Beniamin Zew wnuczka Rabina Eliezer Harlot

75 120-122 Sara Małka Szuster córka Oszer Hakohen

75 123-124 Pesza Ajgla Jagla córka Mosze Zew Halewi

75 125-127 córka Chaim Icchok…

75 128-129 Rebeka Listokin

75 133-135 Becalel syn Abraham Goniądzki Goniadzki

75 140-142 Meir syn Mordechaj Merkil Markil Halewi Hurwicz

75 143-147 Icchok syn Szmuel Koszczewik Kaszczewnik

75 150-154 Chaja córka Izrael Eliezer Kozak Kazak

75 155-161 Basza Linczewski Lenczewski córka Zew Hakohen

75 162-163 Jenta Gutka (Gitel) córka Icchok Izbucki z Orla

75 164-168 Szmuel Becalel z Łomża syn Abraham Birnbaum

75 170 Jehuda Rendel

75 171-174 Menachem Mendel syn Mosze Hakohen Binder

75 176-177 Asze córka Jerucham Hakohen Worot Warat Wariat

75 178-185 Zawiel syn Jakow Meir Mejer Lis

75 186-190 Asze Fruma Ajles Kejles? Ejles córka Izrael

75 195-197 Sara Frejda Frode Nosowicz córka Beniamin Zew wnuczka Rabina Eliezer Harlot

75 201-203 Rachel Borowski Borawski córka Baruch Baruch

75 206 Sara Rebeka Zalcer Zelcer córka Jose Hirsz

75 207-209 Baruch Dawid syn Michael Halewi Beloch Bloch

75 210-211 Mina Erdreich córka Izrael Berlowicz Perłowicz

75 212-214 Izrael syn Joel Dawid Doniec Duniec

75 215 Ester Neszka Królewiecka Krulewiecki córka Nahum

75 220-224 Izrael syn Ezechiel Brojde Braude Broide

75 225-231 Izrael syn Chaim Szri Gutman

75 232-237 Abraham Icchok Rozanski Różanski

75 249-251 Ester Fejga córka Szabtaj Hakohen Kaplan

75 252-254 Sara Frejda Nosowicz córka Beniamina Zew wnuczka Rabina Eliezer głownego rabina Polski Harlot

75 256-259 Mindel Milbikier Milchiker córka Mosze Icchok Weller

75 263 Mina Erdreich córka Izrael Berlowicz Perłowicz

75 267-272 Miriam Frejda córka Arie Cwi żona Abraham Mosze Lubecki Lubicki

75 264-265 Izrael syn Joel Dawid Doniec Duniec

75 273 Icchok Zew syn Azariel Nahum Sidrański

75 274-275 Szachna Icchok syn Szlomo Zalman Hakohen Kaplan

75 276 Ruben syn Mosze Mendel Kobylinski

75 280 Chaja córka Cwi Hirsz Kacyner Kaciner

75 282 Chaja córka Cwi Hirsz Kacyner Kaciner

75 283-285 Izrael syn Ezechiel Brojde Broide Braude

75 286-287 Miriam córka Mosze Berenson Berensohn żona Eliezer Lipkes Lipkies


75 003-004 Brajna Kusnierzycki córka Icchok Ajzyk

75 005-011 Wygodzki Wigodzki Chana Kejla

75 013-014 Fejgiel Beker Peker córka Szmuel Wasilkowski Waszilkowski

75 017 Mordechaj syn Jakow Klinik Klink Klinek

75 018-020 Rachel Leja Koszewski Kuszewski córka Lejb Korach

75 021-022 Kurianski

75 023-024 Henia Kolinski Kaliński Kalinowski córka Szimon Halewi

75 025-028 Gordon z Bielsk (Podlaski) syn Jehuda Meir

75 032-033 Mina Erdreich córka Izrael Berlowicz Perłowicz

75 034-036 Josef Meir syn Chaim Midrasz Modrasz z Jasionówka

75 050-051 Izrael Daniel syn Josef Hakohen Tykocki Tikocki

75 052-054 Arie Lejb syn Jakow Kałubik Kadlubik Kadlubek

75 057-060 Josef Szmuel syn Szostakowski Szestakowski

75 061-062 Szachna Icchok syn Szlomo Zalman Hakohen Kaplan

75 063-066 Chana Kejla Certlin Cejtlin

75 067-068 Ruben syn Mosze Mendel Kobylinski

75 069-072 Zyskind syn Mosze Lencner Lenczner Łęczner

75 073-076 1881-1931

75 077-078 Sara Rebeka Zalcer Zelcer córka Jose Hirsz

75 082-090 Rachel Wrono Worona Wrona córka Ruben Szlomo

75 093-095 Ester Neszka Królewiecka Krulewiecki córka Nahum

75 096-100 Miriam Makowski córka Jakow Saul Liboszin Liwoszin Liboszejn z Prużany Prużana

75 102-103 Gicel córka Gicel Gecel

75 104-107 Pesza Feineman Fajneman Holcanski Holszanski córka Chaim Icchok z Brisk Brześć Z Lita (Litewski)

75 108-110 Gitel córka Izrael Cukierman Cukerman Zukerman z Grodno , żona Mordechaj Chwat Hwat

75 111 Jehuda Lublinski

75 113 Ester Małka córka Abraham

75 114-119 Sara Frejda Frode Nosowicz córka Beniamin Zew wnuczka Rabina Eliezer Harlot

75 120-122 Sara Małka Szuster córka Oszer Hakohen

75 123-124 Pesza Ajgla Jagla córka Mosze Zew Halewi

75 125-127 córka Chaim Icchok…

75 128-129 Rebeka Listokin

75 133-135 Becalel syn Abraham Goniądzki Goniadzki

75 140-142 Meir syn Mordechaj Merkil Markil Halewi Hurwicz

75 143-147 Icchok syn Szmuel Koszczewik Kaszczewnik

75 150-154 Chaja córka Izrael Eliezer Kozak Kazak

75 155-161 Basza Linczewski Lenczewski córka Zew Hakohen

75 162-163 Jenta Gutka (Gitel) córka Icchok Izbucki z Orla

75 164-168 Szmuel Becalel z Łomża syn Abraham Birnbaum

75 170 Jehuda Rendel

75 171-174 Menachem Mendel syn Mosze Hakohen Binder

75 176-177 Asze córka Jerucham Hakohen Worot Warat Wariat

75 178-185 Zawiel syn Jakow Meir Mejer Lis

75 186-190 Asze Fruma Ajles Kejles? Ejles córka Izrael

75 195-197 Sara Frejda Frode Nosowicz córka Beniamin Zew wnuczka Rabina Eliezer Harlot

75 201-203 Rachel Borowski Borawski córka Baruch Baruch

75 206 Sara Rebeka Zalcer Zelcer córka Jose Hirsz

75 207-209 Baruch Dawid syn Michael Halewi Beloch Bloch

75 210-211 Mina Erdreich córka Izrael Berlowicz Perłowicz

75 212-214 Izrael syn Joel Dawid Doniec Duniec

75 215 Ester Neszka Królewiecka Krulewiecki córka Nahum

75 220-224 Izrael syn Ezechiel Brojde Braude Broide

75 225-231 Izrael syn Chaim Szri Gutman

75 232-237 Abraham Icchok Rozanski Różanski

75 249-251 Ester Fejga córka Szabtaj Hakohen Kaplan

75 252-254 Sara Frejda Nosowicz córka Beniamina Zew wnuczka Rabina Eliezer, głownego rabina Polski Harlot

75 256-259 Mindel Milbikier Milchiker córka Mosze Icchok Weller

75 263 Mina Erdreich córka Izrael Berlowicz Perłowicz

75 267-272 Miriam Frejda córka Arie Cwi żona Abraham Mosze Lubecki Lubicki

75 264-265 Izrael syn Joel Dawid Doniec Duniec

75 273 Icchok Zew syn Azariel Nahum Sidrański

75 274-275 Szachna Icchok syn Szlomo Zalman Hakohen Kaplan

75 276 Ruben syn Mosze Mendel Kobylinski

75 280 Chaja córka Cwi Hirsz Kacyner Kaciner

75 282 Chaja córka Cwi Hirsz Kacyner Kaciner

75 283-285 Izrael syn Ezechiel Brojde Broide Braude

75 286-287 Miriam córka Mosze Berenson Berensohn żona Eliezer Lipkes Lipkies


76 012-013 Cwi Zew Czapnicki

76 014-017 Baruch Dow syn Mosze Natan Farber

76 019-020 Jehuda syn Abraham Nowiński

76 021-025 Icchok Zew syn Josef Hakohen Bloch Beloch

76 028-029 Nahum Cwi syn Mosze Suchowolski

76 032-033 Jehuda syn Eliezer Dziekoński

76 034-037 Izrael syn Szlomo Zalman Halewi Epstein Epsztajn

76 038-041 Bendet syn Arie Krugman

76 044-045 Frejda córka Abraham Fajwel Howes Chawes

76 046-048 Golda córka Mosze Aron Reznik

76 050-051 Gutka Szmurok Szmeruk córka Cwi

76 052-057 Szosza córka Josef Zisanowicz Zusanowicz Zusmanowicz?

76 058-060 Ester córka Mosze Rajchman Reichman

76 061-062 Szraga syn Arie Kaniucki Kunicki Kanicki

76 064-065 Rachel Leja Finkelstein Finkelsztejn córka Nahum

76 067-069 Doba córka Chaim Hakohen Kaplanski Kapłański

76 070-072 Naftali syn Abraham Wider Weider

76 073-075 …córka Abraham Chaim Nejman Neiman

76 076-077 Liba córka Mordechaj Sokolow Sokolof Sachalof

76 078-083 Lejb Josef Hakohen Kagan

76 086-091 Cwi syn Oszer Hakohen Kleinstein Klejnsztajn

76 092-094 Szimon syn Kadysz Kurianski

76 095-098 Ajzyk syn Zew Bancewski Banczewski Bączewski z Janów

76 099-100 Ester Rachel córka Naftali Herc Szmusz

76 100-101 Chaim syn Mendel Wisznia Wiśnia

76 102-105 Sara Rejna Rawlicz Rawlin Rowlin córka Aron Eli z miasta Dwińsk Dyneburg Daugavpilis

76 109-111 Mosze Lejb syn Elchanan Beingelsdorf Feingelsdorf


77 001-002 Małka

77 003-004 Nate Natan syn Izrael Szer Szur

77 005-008 Gedali syn Arie Wilimowski Wilamowski

77 009-014 Icchok syn Beniamin Sopockowski Sapockowski

77 015-018 Mosze Bagniucki bagnicki Bahniucki

77-019-20 Beniamin syn Cwi Halewi Kaplan Kapłan

77 021-022 Wolowicz Wołozowicz Holosowicz

77 024-026 Josef syn Jehuda Dublanski Dublinski

77 027-028 Zalman syn Dow Furman

77 031-033 Rebeka Goldfarb córka Abraham

77 034-035 córka Josef Joszua

77 036-039 Szabtaj Szmulewicz Szmilewicz syn Simcha

77 041-046 córka Jose Kleczko Klaczko

77 042-043 Miriam Rachel córka Abraham Hakohen Szlapak Szliapak

77 044-046 Rejzel córka Cwi Spektor Spector

77 047-051 Liba Miriam córka Mosze Rejzkind Rejskind


78 003-006 Arie Lejb syn Dow Rozen Rosen

78 007-008 Szmuel Chaim syn Icchok Zakszewski Zakrzewski Zkszewski

78 009-011 Dawid Mosze syn Dow Gutelan Gutelon Gitelan

78 012-013 Jakow Szimson Perec syn Jehuda Arie Weiderman

78 014-015 Eberman? Syn… Icchok

78 018-023 Icchok syn Chaim Chajkiel Matinke Matynke

78 026-030 Tema Dajan Dajon córka Abraham Baruch Boruch

78 036-039 Debora Rybałowski córka Dow Bendet

78 040-042 Perel Fejga Lipszyc córka Gedali

78 043-044 …wizki córka Noach Różycki?

78 047-049 Pesza Miriam Nebel Newel Nowel Nobel córka Izrael Towi

78 050-052 Elke Lewin córka Szimon Hejkel

78 053-058 … Zabludowski córka Lejzer Hirsz

78 062-063 Arie Lejb syn Jakow Pinchas Pinchus Prenski

78 064-065 Becalel syn Tobiasz Halewi Lewin

78 072-074 Chana Jenta Wokac Jokac Jokacz Jochacz

78 075-076 Icchok Doroszka Dorożka Dorożko

78 077-079 Mariasza Podrabinek córka Abraham Hakohen

78 080-081 Rubinstein Rubinsztejn

78 084-089 Debora Szturmakiewicz córka Izajasza

78 090-094 Student „Domu Jakow” Kejla Chana Feinsod Fajnsod córka Noach

78 095-098 Icchok Arie syn Mosze Szapiro Szapira

78 099-101 …córka Izrael Hakohen

78 102 Nachman Szapira Szapiro

78 103-104 Cwi syn Jakow Olcha

78 105-113 Ruchama Brojde Broide córka Arie


79 003-007 Szimon Jakow syn Jekutiel Nowik

79 010-015 Sara Krawczyk Krawczik córka Lipa

79 016-018 Chana Sara Boaz Bez Buz córka Elchanan

79 019 …Czapliński córka Izrael

79 022-025 Małka Liniewski córka Henoch Hertz Herc Hirsz

79 026-027 Zelig Kleingibeks Kleingeshem syn Mordechaj

79 028-030 syn… Izrael Borysławski Borisławski

79 033-034 Mosze Aharon Aron syn Abraham Icchok Trebisz Trewisz Trejbisz

79 038-039 Leja Hetel córka Izrael żona Zachariasz? Hakohen

79 041-042 Chaim Josef syn Izrael Gabaj

79 043-045 …Dajnes Dines córka Beniamin

79 046-047 …ocki Jonatan Wysocki Wisocki

79 048-049 Jehuda syn Daniel Zabłudowski

79 050-051 …syn Dow Polok Polak

79 052-054 Fajgin Pajgin Fejgin

79 055-062 Nachum syn Eliezer Hailperin Halpern Halperin

79 065-069 Frejda Hejna Hene córka Michal

79 070-071 Chana Sara córka Nachum Zew Jaskółka

79 072-074 Ejdel Adel Zilbert Zylbert córka Nachum Feldman

79 075-076 Rachel? Ulicki Olicki? Córla Eli

79 077-077 Chana Rywa Szuk Zszuk Żuk Czuk Szczuk córka Dow Icchok

79 079-082 Fruma córka Pesach jakow z Narwi Narew

79 088-089 Icchok Mosze syn Mordechaj Meir Erenburg Ehrenburg

79 090-094 Mosze syn Szmuel Apelbaum Afelbaum

79 095-096 Dow syn Icchok Melcer

79 100-104 Jakow syn Icchok Farber

79 105-106 Szapiro Szpiro

79 108-109 Basza Rachel Fajnsod Feisod córka Icchok Pęczak Penczak Falk (błąd)


80 007-012 Jehuda syn Icchok Ari Szapiro

80 037-040 Fraidel Frejdel Esajew Isajew Asajew córeka Icchok Lejb zmarła 2 Adar 5698-4 marzec 1938


82 004-006 Jan Wieryszk… nagrobek chrześcijański 1942?


83 001 Aharon syn Meir Lewin

83 004-007 Mosze syn Szraga Fajwel Sender z Jałówka

83 008-010 Nachman Aharon syn Petachia Hakohen Katz Kac

83 012-016 Jechiel Michal syn Gedali Szmuel Mines

83 017-019 Lipa syn Zew Finkelstein Finkelsztejn

83 020-023 Abraham Szmuel syn Eliahu Weiner Wajner

83 024-027 Malka Leja Łopinski Łapiński córka Kadysz Lachower

83 030-032 Aharon syn Meir Lewin

83 035-038 Aharon Cwi syn Mosze Arie Czesla Ciesla Czesler z Knyszyn

83 039-041 Eliahu Perec syn Ajzyk Dow Goniądzki

83 042-043 Etel Burstein Bursztyn córka Eliahu Lejb Helerstein Helersztejn Gelerstein z Kamieniec Litewski

83 046-048 Nachman syn Abe Kas Kos Kasz ze Starosielce

83 049-054 Cwi Hirsz syn Nachum Wilczyk

83 055-056 zmarł w Warszawie 1936

83 059-061 Abraham Szmuel syn Eliahu Weiner Wajner

83 065-069 Cyryl Wilenski córka Icchok Jehuda

83 072-074 Nachum Jakow syn Jeruchamiel Halperin Halpern Heilpern

83 075-078 Arie Lejb syn Mosze Zelig Weinberg Wajnberg

83 079-082 Mosze (Moryc) Chaim syn Szlomo Zalcberg z Płocka

83 083-087 Szmuel syn Zew Frank


84 010-011 Hena Lejba Manisz Banisz córka Cadyk

84 012-013 Szora Sara Debora Osz Asz Rubinstein Rubisztejn córka Zalazel

84 015-016 córka Szmuela

84 017-018 Rachel Openheim Oppenhajm Openhajm córka Naftali Herc Hirsz

04 019-022 Mendel syn Arie Lejb Wolman Wulman

84 023-024 Wasza Henia Ajzensztadt Aisenstadt syn Zew

84 025 Rachel Openheim Oppenhajm Openhajm córka Naftali Herc Hirsz

84 027-030 Meir Mejer Arie Dow Tanchum Banisz banes Panusz

84 032-035 Aharon syn Gedali Joselewicz

84 036-037 Mosze Mendel syn Aron Koszycer Kaszycer

84 038-042 Jeszaja syn Abraham Icchok Goldberg Herpsohn Harpazi (w języku jidysz Goldberg) utopił się przez niegodziwego człowieka w rzece Yorbeza. Był jednym z założycieli Haszomer HaDati żydowskiego stowarzyszenia religijnego

84 043-044 Szenach Oks Aks

84 045-046 Mosze Josef syn Mordechaj Glaz

84 047-048 Dawid

84 049-050 Cyryl… Fajwel

84 051-053 Mosze syn Aharon Meir Jaczmienik

84 054-060 Josef Winograd z Horodok Gródek

84 061-063 Mendel syn Jakow Meir Koszewski Kaszewski

84 065-066 Fajnsod Feinsod

84 068-070 Ichok Jezekiel syn Cwi Byteński

84 071-074 Menachem Mendel syn Izrael Zelenka Zielonka

84 075-076 Chaja córka Izrael żona Icchok Kantorow

84 077-084 Chinka Masza Pekalok Pekałok

84 085-088 Szejna Rebeka Warat córka Aron Aharon Zel

84 092-096 Miriam Markowicz córka Josef

84 090-095 Rebeka córka Abraham Gerszon Magid

84 099-100 Sara Pitkowski Fitkowski córka Dow Kadłubik

84 102-103 Ester Hilde Midler

84 110-111 Chaja Grosman Grossman córka Beniamin

84 113 Fejgiel Fejniel Sidrański córka Oze Eze

84 115-118 Chawa Leja Ajzykowicz córka Mosze

84 120-123 Dina Gawurin córka Lejb Cwi

84 125-126 Chaja Rachel córka Izrael Hakohen żona Tanchum Kesler

84 127-130 Kopel syn Jehoszua Heszel Hailpern Halpern

84 131-136 Eliezer Ajzyk syn Mordechaj Zel Bersztejn Bernstein

84 137-138 Cadyk Szachrowicz

84 139-142 Chaim Izrael syn Michal Zel Kaczalski

84 150-152 Jakow syn Zew Zel Waldman

84 153-155 Eliezer syn Mosze Halewi German Herman

84 156-158 Chaim syn Henoch Kirchorn Kirhorn Korczhorn Kurchorn

84 159-162 Chaim Dawid Ranbam Rucham Mines

84 164-165 Nechama Gedaniec Grzaniec? córka Chaim Zel Mosze Ejtkes żona Szmuel Łoszczański

84 168-169 Chaja Sara Kamieniomostki

84 170-171 Chaja Kopelman córka Szmejn Halewi

84 172-174 Chaja Perel córka Chaim Dawid Jofe Jaffe żona Chaima Szejnfikel Szejnfinkel

84 176 Chana

84 177-180 Szora Sara córka Halinker Galinker? żona Abraham Kremer

84 181-182 Chaja Kopelman córka Szmejn Halewi

84 183-184 Fejgiel …lan

84 185-188 Frejdel Zamkiewicz córka Jehoszua Zew

84 189-193 Chaim Icchok syn Mosze Kapłański

84 194-196 Riwka Jocelson Jacelson Joselson Joelson córka Dow Ber Wolk Walk

84 197-199 Anna Gdańska

84 200-202 Ana Gdański córka Icchok

84 207-208 Nechama Grądzki Grondzki Goąca Goronca Gedaniec Grzaniec? Gronce Grince córka Chaim Zel Mosze Ejtkes żona Szmuel Łoszczański


85 005-007 Zachariasz Zorach syn Gerszon Rudawski

85 010-011 Chaja Mindel Laszecki Łoszycki

85 012-013 Ejtke Rachel Kagan córka Sender

85 014-018 Szmuel Ostkowski Kostkowski Ostakowski Szostakowski

85 020-024 Ester córka Jakow Epstein Epsztejn

85 027-028 Josef Jasionowski Jaszinowski

85 030-031 Frejdel córka Abraham Mosze Charlap

85 037-038 Ester córka Chaim Halewi Goldstein Goldsztajn

85 039-040 Motele Matele córka Icchok Goldberg

85 041-042 Ada Ajde Hurwicz córka Abraham Minc

85 043-044 Miriam córka Mosze Reichman Rajchman

85 045-047 Chaja Dina Rejna? Lew córka Abraham Szabtaj z Sielc koło Brańska

85 048-049 …córka Szmuel Neiman Najman

85 050-053 Szraga Fajwel syn Jakow Mosze Kowed?

85 054-055 nagrobek kobiety

85 056-057 Chaim Eliezer syn Icchok Ajzyk Czapliński

85 059-065 Joszua syn Jakow Meir Mejzler Meisler Majzler

85 066-068 Icchok Cwi syn Mosze Weiner Wajner

85 069-070 Jakow Kapłan Kaplan

85 074-075 Neszka Brajna córka Szraga Fajwel żona Meir Josef Niezbucki Niezbicki od Niezbudka (Michałowo?)

85 076-077 Frejda Ester córka Josef żona Jehuda Jechijel Kagan

85 078-079 Frejda Ester córka Josef żona Jehuda Jechijel Kagan

85 080-081 Ester Danzig Dancig Dancyg córka Jehuda Lejb z Supraśla

85 082-083 Dina Sokołowski córka Szimon

85 084-087 Chaja? Chana Rafałowski córka Szlomo

85 088-090 Rina Rejna córka Cwi Szmukler

85 091-092 Chana Gutka Brodacz Borodacz córka Jechijel Michal

85 093-095 Abraham Ana syn Hirsz Motylski Motelski Matelski

85 096-099 Chana Sokołowski córka Isachar Dow

85 100-102 Jekutiel Abraham syn Szlomo Keiles Kejles

85 104-107 Chana Chinka Prenski Prunski córka Icchok Barczewski Bartoszewski Barszczewski?

85 108-110 Jonasz Dow syn Szlomo Kagan

85 112 Nachum Hillel syn Mosze Zelman Grokop

85 113-115 Jakow syn Jechijel Michal Kastorszewski Kasterszewski

85 116-118 Arie Lejb syn Mordechaj Tenenbaum

85 119-121 Jakow Szabtaj syn Abraham Daniel Melamed Małamed

85 122-124 Natan syn Beniamin Bejnisz Pekar Piekar Pekar Peker Piekarz?

85 125-127 Szejna Frejda Perelson córka Josef Halewi

85 128-130 Rywka Rebeka Szermejster Szermeister córka Mosze

85 131-133 Henia Zoszczinski Zaściański Zoszczyński córka Joszua Chaim Hakohen

85 134-136 Chaja córka Szlomo Hakohen, żona Dow Mańkowski

85 137-141 Chaja Liba Szafran Czapran córka Abraham Ichok Gering Gryng

85 143-146 Ajzyk Adolf syn Arie Lejb Rozenblum

85 148-152 Abraham Abe syn Icchok Ajzyk Kuriański

85 153-155 Warszawski

85 156-158 Josef syn Zew Borensztejn Borenstein

85 161-162 Szmuel Mosze syn Zew Grodzki Nierodzki Nierządzki Nierodzki

85 163-166 Chaja Elka córka Icchok Kotlar Katler

85 172 Winograd

85 173-177 Kusiel Pojzner Pozner (po niemiecku)

85 178-180 Kagan

85 181-184 Doba Grinberg Grynberg córka Baruch Arie

85 185-186 Jakow Hirsz syn Szraga Eliezer Onachowicz Anachowicz Onochowicz

85 188-189 Izrael Gersz Gerszon? Loński Łuński Linski

85 190-194 Szejna Rezel Pejsachowicz córka Zew Hakohen ze Starosielce

85 195-196 Fruma Chana Pejsachowicz córka Cwi Arie ze Starosielce

85 199-201 Chaja Fejga Panicz Panusz Panuch córka Katryjel Cwi

85 202-204 …Tykocki córka Josef

85 205-211 Etka Szczupak córka Abraham

85 219-220 Jose Josze Jeszyje Icchok Goldberg

85 221-223 Eliezer syn Chaim Isachar Szwec

85 224-225 Chaim Dow syn Jekutiel Mordechaj Hakohen Kaplan

85 226-228 Chana Rachel Ostryński Ostrinski córka Zelman

85 232-234 Cywia córka Meir żona Gerszon Amdurski (Indura)

85 235 …syn Ichok Ber Halewi Pawłowicki

85 236-237 Jechijel Dow syn Aharon Icchok Halewi Gurwicz

85 238-240 Leja Blank Blink Bla… córka Icchok

85 241-245 Necha Debora Szereszewski córka Izrael

85 246-251 Chana Leja Szawzin Chazan (jidysz) córka Jakow

85 252-257 Zalman syn Abraham Halewi Atłasowicz

85 258-260 Tejbel Szleser córka Dow Chiber z Supraśla

85 261-263 Sara Ester Cemachowicz córka Meir Oszer


86a 003 Cyra córka Cwi Fiszbejn Fiszbajn

86a 005-010 Oszer Mosze Hakohen Limane Limone Lejman Leiman

86a 011-012 Abraham Eber syn Dawid Rabinowicz

86a 013-014 Melcer?

86a 015 Icchok Mosze Epstein Epsztajn

86a 017 Eli Zachariasz syn Joszua Melamed

86a 018-019 Icchok Dow syn Chaim Hirszower

86a 020 Note Nota Natan

86a 022 Gutman

86a 023 Abraham Fajneman Faniman Faineman Puniman

86a 026-027 wybitny mędrzec Chasyd Hasyd z dynastii Karlin

86a 028-029 Szlomo Icchok syn Kalman Minc

86a 031-032 Chasyd Hasyd Eliahu Juda syn Katryjela Klonimus Kapłan

86a 033-034 Zew Orlański

86a 035-038 Meir Bendet syn Tobiasz Mordechaj Hakohen Goldfein Goldfajn

86a 041-042 Jakow Tobiasz syn Izrael Lubelski

86a 044-045 Josef Hakohen Fajbert Feibert

86a 048-051 członek Agudath Beth Jakow Jakow Juda syn Cwi Arie Abrasz

86a 052-054 Mosze Arie syn Szlomo Zalman Platnik Flatnik Flatau

86a 055-056 Szmuel Zew syn Abraham Szlomo Mines

86a 057-059 Abraham syn Eliezer Rutsztejn Rutstein

86a 060-061 Jehoszua syn Arie Halewi Epstein Epsztejn

86a 062 Mosze Białostocki

86a 063-064 Beryl Bejnisz Bajnisz syn Cwi Juda Tenenbaum

86a 067 Jehuda

86a 068 Eliezer

86a 069-070 Jakow Cwi syn Abraham Icchok Halewi Zanszejn Zanszajn

86a 074-075 Szmuel Natan syn Icchok Werblud

86a 076-077 córka (syn?) Abraham Goldberg

86a 081 Chaim syn Abraham Birbas Birfam Birfus Birfas

86a 083 Icchok syn Cwi Baran Baron

86a 086a córka Chaim

86a 087-091 Rachel Perelsztejn Perelstein córka Abraham

86a 092-093 R. Icchok

86a 094 Jankielewicz

86a 095 Jakow Isar syn Dow

86a 097-101 Szosza córka Josef Hakohen żona Josif Szolem Diszkin Dyszkin Diskin Ryszkin Riszkin

86a 102-103 Raines Hanie Henie Rabinson Rubinsohn córka Efraim

86a 105 Josef Aharon syn Izrael Lucki Łucki Lidzki

86a 109 Dawid syn Abraham Meir Rybałowski

86a 110-111 Dawid syn Yishay (Ojciec Króla Dawida ) . Wspaniały mówca z dzielnicy Hanieka Chanajki

86a 112-115 Abraham syn Izrael Niemiro Niezero

86a 116-117 Buksztelski

86a 119-124 Abraham Cwi syn Josef Szloma Dyszkin Diszkin

86a 125-126 Chaim syn Arie Lejb Fabrykant

86a 127-128 Jakow Mosze syn PInchas Wasersztejn Waserstein

86a 130-138 Eliezer Białostocki

86a 139-140 Szachnowicz

86a 141 Szora Rebeka Karliński

86a 142-143 Brajna Rejzel Milner córka Szloma

86a 145 Siwicki syn Mosze

86a 146-149 Zlata Liba Grabowski córka Dawid Berniker Bernikier

86a 152 córka Abraham

86a 153-155 Chana Galante Galanti córka Ezra

86a 156 Supraśl

86a 157 Sara Werblud córka Mordechaj

86a 159-162 Hindel Fruma Szmerkes córka Eliahu Gecel

86a 164-165 Chasza Lewitan córka Meira

86a 166-167 Palies Falies Pales Fales Palis Foles córka Jehoszua Arie

86a 168-169 Rebeka Trynkowski Trinkowski córka Abraham

86a 170-172 Sora Michla Strykowski Stryjkowski Strokowski córka Josef

86a 173-174 Liba Rajsze Wolman Wulman córka Joela

86a 175-177 Chana Mielnicki Melnicki córka Arie Kamen Kamien

86a 182-183 … syn Abraham Mosze Hakohen Szwarc Schwartz

86a 184 Debora żona Abraham Icek Halewi potomek GRE Gaona Rabbi Eliahu z Wilna, żona Reb Izrael Henoch Fridman Frydman


86b 001-003 Osze Mosze Hakohen Limane Limone Lejman Leiman

086b 004-005 Cyra córka Cwi Fiszbejn Fiszbajn

86b 006-007 Melcer?

86b 010 Icchok Mosze Epstein Epsztajn

86b 012 Eli Zachariasz syn Joszua Melamed

86b 017 Icchok Dow syn Chaim Hirszower

86b 018 Gutman

86b 019-020 Abraham Fajneman Faniman Faineman Puniman Paniemon

86b 021 Abraham Eber syn Dawid Rabinowicz

86b 022-02a Oszer Mosze Hakohen Limane Limone Lejman Leiman

86b 028-030 wybitny mędrzec Chasyd Hasyd z dynastii Karlin

86b 031-032 Szlomo Icchok syn Kalman Minc

86b 033-035 Chasyd Hasyd Eliahu Juda syn Katryjela Klonimus Kapłan

86b 036-037 Zew Orlański

86b 040-042 Jakow Tobiasz syn Izrael Lubelski

86b 045-047 Josef Hakohen Fajbert Feibert

86b 054-055 Mosze Arie syn Szlomo Zalman Platnik Flatnik Flatau

86b 057-058 Szmuel Zel syn Abraham Szloma Mines

86b 059-060 Jehoszua syn Arie Halewi Epstein Epsztejn

86b 061-062 Beryl Bejnisz Bajnisz syn Cwi Juda Tenenbaum

86b 063 Blezer

86b 064 Jehuda

86b 067-068 Jakow Cwi syn Abraham Icchok Halewi Zanszejn Zonszajn

86 072-075 Szmuel Natan syn Icchok Werblud Werblat

86b 077 córka (syn?) Abraham Goldberg

86b 084 Icchok syn Cwi Baran Baron

86b 086-087 Rachel Perelsztejn Perelstein córka Abraham

86b 092-094… syn Abraham Mosze Hakohen Szwarc Schwartz

86b 096-097 Jakow er… Tapicer?

86b 100-102 Raines Hanie Henie Rabinson Rubinsohn córka Efraim

86b 103-104 Debora córka Abraham Icek Halewi potomek HAGRA Gaona Rabbi Eliahu z Wilna, żona Reb Izrael Hanoch Frydman Freidman Fridman

86b 105-106 Josef Aharon syn Izrael Lucki Łucki Lidzki

86b 109-110 Dawid syn Abraham Meir Rybałowski

86b 111-114 Abraham syn Izrael Niemira

86b 115-116 Sara Rebeka Karliński Kurlański córka Mordechaj Naftali

86b 119-120 Ciechanowicz

86b 121-128 Eliezer Białostocki

86b 131-132 Jakow Mosze syn PInchas Wasersztejn Waserstein

86b 133-135 Chaim syn Arie Lejb Fabrykant

86b 137-140 Abraham Cwi syn Josef Szloma Dyszkin Diszkin

86b 145 Sawicki syn Mosze

86b 146-149 Zlata Liba Grabowski córka Dawid Berniker Bernikier

86b 150-151 Sawicki syn Mosze

86b 153-155 Sora Michla Strykowski Stryjkowski Strokowski córka Josef

86b 158-159 Chasza Lewitan córka Meira

86b 160-163 Hindel Fruma Szmerkes córka Eliahu Gecel

86b 165-166 Sara Werblud Werblut córka Mordechaj

86b 168-169 Chana Mielnicki Melnicki córka Arie Kamen Kamien

86b 170-174 Liba Rajsze Wolman Wulman córka Joela


87 003-004 Frejdel Zajancz Zając Zajonc córka Chaim

87 005-007 Mariasze żona Gaona (geniusz) Nachman Zorach Szymszowicz Szimowszowicz córka rabina Mosze Frydland Friedland z jesziwy Wołożyn


90 009-013 Szmuel syn Jehuda Stulor Stiler Sztyler

90 014-018 Abraham Mosze syn Gaona Meir Izajasz Gilty Glity Golity Gliten Galiten Galitan ze Szczuczyna

90 019-023 Malka córka Icchok Rejtbord Rajtbord

90 024-031 Jakow syn Efraim Berger

90 032-034 Figa Fejgiel Rachel Weinstein Wajnsztajn córka rabina Izraela Trop

90 0398-041 Chana Wolk Walk córka Zalman Hakohen

90 042-044 Szmuel syn Abraham Tobiasz Szapiro

90 045-047 Ejtke Itke Rachel córka Mordechaj żona Abraham Josef Ajnbinder Einbinder

90 048-050 Zew syn Cwi Dow Szawzin

90 051-058 Jakow Josef syn Aharon Blumberg

90 059-062 Zelig syn Szimon Gojcman Gwircman Gojercman

90 063-066 Nechama Jechalczyk Jechilczyk Jachelczyk córka Hilel

90 067-071 Masza Lusternik córka Jakow

90 072-078 Rejzel Blumberg córka Efraim

90 079-083 Sara Gitel Lewonderstein Lewanderstein Lewondersztejn córka Joel Zusie

90 084-088 człowiek przyzwoity


91 003-004 Chana Fredkin Frejdkin córka Mosze Hirszhorn

91 005-008 Eliezer Zew syn Josef Cwi Grondowski Grądowski

91 009-010 rabin R…

91 011-013 Ester jenta Sokólski córka Zelig

91 014-018 Roza Rejza Gutman córka Cwi

91 019-021 Naftali Icchok syn Mordechaj Kobrynski

91 022-025 Matatiahu Matris syn Abraham Arie Biderman Biederman

91 026-028 Adlerstein Adlersztejn

91 029-033 Abraham Pesach syn Szolem Liker Likier

91 034-037 Jakow Szlomo syn Jerachmiel Targowle Torgowle Turgawola Targowola z Narew Narwi

91 038-040 Menachem Dawid syn Chaim Epelbaum

91 045-048 Eliezer Jonasz syn Dow Lieberman Liberman

91 049-053 Icchok Ajzyk syn Chaim Kaltergrad Kaltergrud Kaltgrad Koltgrad

91 057-059 Szabtaj syn Arie Lejb Tenenbaum

91 060-061 Chaja Ejtka Stein Sztejn córka Aron Aharon

91 065-067 żona Szmuela… Markus

91 069-073 Chaja córka Szmuela żona

91 074-076 Fruma Zobaczkowski Zubaczkowski córka Izrael Beniamin

91 078-081 Chama Golombowicz Gołąbowicz córka Aleksander Zyskind

91 085-088 Szejna Londynski Londonski córka Izrael Aron

91 089-091 Sara Dina Lenczner Lencner córka Izajasz

91 092-097 Baszka córka Beniamin Malecz Malec

91 098-100 Golda Golda Herman German

91 101-104 Abraham Mosze Halpern Halperin syn Mordechaj

91 105-108 Cipa Gutman córka Chaim

91 109-113 Szmarie syn Lew Icchok Goldstein Goldsztajn


92 002 Szosza Siemiatycki córka Josef Natan

92 003-004 Minia Grynzweig Grinzwajg córka Arie Hakohen

92 005-007 Masza córka Joszua żona Aharon Bortnowski Bartnowski

92 008-010 Kobieta Debora

92 011-013 Brajna Zabłudowicz córka Abraham

92 014-017 Bejla Zabłudowski

92 018-020 Icchok syn Abraham Mordechaj Burstein Burnsztejn Berstein

92 021-027 Rachel Hirszhorn córka Mordechaj i szejna Rejzel Jaszunski z Ciechanowca

92 028-029 Debora?

92 030-034 Abraham Sender syn Cwi Arie Józefowicz Jozefowicz

92 035-037 Icchok syn Eliezer Kantor

92 038-039 Chaim syn Icchok Hakohen Katowic Kotowicz

92 040-044 Mordechaj syn Arona Aharona Wilner

92 048-049 Jakow syn Arie Lejb Wendelewicz z

92 050-053 Becalel syn Jechijel Dow Dłubowski

92 054-057 Josef syn Szachna Buch Bud syn…

92 058-061 Szosza Siemiatycki córka Josef Natan

92 062-065 Tojwe Tuwia Leja Guterman córka Mordechaj Arie

92 066-070 Czerna Gamberg z Łódź Łodzi córka Chaim Nata (Natan) Horochow Gorochow Grochów z Brześcia Litewskiego

92 071-072 Debora Badylkies córka Jonasz Kalman


93 009-013 Mordechaj Mosze syn Jakow Samaj Somuj Szmej Somaj Samuj z Orla

93 014-016 Tobiasz syn Kalman Arkin Orkin

93 021-023 Chawa Frejda Latkowicz latkiewicz Lutkiewicz córka Abraham

93 024-027 Małka Rejzel córka Aharon żona Jozef Gneidenbaum Hindenbaum

93 028-031 Elke Goniądzki Goniandzki córka Chaim Hakohen

93 038-042 Jekutiel syn Pinchas Hakohen Grodzieński

93 045-046 Pomoocnik? Globocnik? Szraga Fajwel

93 051-054 Sara Lukisz Łukisz Lokosz Łokisz Łokasz córka Jakow Meir Hakohen

93 055-056 Kohan Kohana córka Dober Dow Ber Halewi Hurwic

93 058-061 Sara Rywka Rebeka córka Cwi Hirsz z Suwałki żona Arie Hillel

93 062 Liba Waniewski córka Mosze

93 063-065 kobieta bogobojna

93 067-068 Ester Małka Beloch Bloch córka Mordechaj

93 069-077 Debora Kopciewicz Kapciewicz córka Nachum Aharon Łukasz Lokisz Łukisz

93 082-084 …Szimon… kobieta Bejla Longbord Longbard Langberg córka Szimon

93 086-088 Szmuel… syn Szmuel Beniamin Sokolski

93 089-091 Jakow Meir syn Zew Arie Pochaczewski Puchaczewski

93 092-096 Mosze Dow syn Baruch Arie Zicz Zucz Zuch

93 099-103 Zachariasz syn Dawid Abramicki Abramecki

93 104-108 Simcha Icchok syn Cwi…

93 110-112 Cwi Hirsz syn Meir Weiner Wajner z Supraśla

93 113-117 Mosze Boruch syn Meir Papiermajster Papirmeister

93 118-120 Chaim Perec syn Szmuel Jeziernicki Jezernicki

93 121-124 Masza Dow Albert Ejlbort Ejlbert

93 125-128 Liba Waniewski córka Mosze


95 001 Szmuel syn Icchok Rogowski

95 005-011 Mosze Ajzyk syn Icchok

95 012-017 Arie Lejb syn Mordechaj Halpern Halperin

95 031-033 Abraham Sznejur Lacki Łucki Lidzki ze Szczuczyn koło Lidy

95 034-036 Malka córka Jakow Gelczynski

95 037-039 Meir Hirsz syn Icchok Barszcz Borszcz Barasz

95 041-046 Abraham syn Eliachu Fajgel Feigel z Wasilków

95 049-051 Cwi syn Abraham Aba

95 052-057 Sara Rywka córka Mosze Kopecki Kapecki Kopicki

95 059-062 Brajna Rywka Wołkowicz córka Abraham Serejski z Narew?

95 068-074 Dow syn Cwi Tokar Toker Taker

95 094-096 Masza córka Simcha Lejb

95 098-099 …córka Mordechaj Juchnowiecki

95 101-104 Szmuel syn Icchok Rogowski

95 107-108 …córka Jakow Szmuel Halewi Mines

95 114-120 Pesza córka Mordechaj

95 121-125 Sara Neszka Nechama córka Szmuel Hakohen

95 126-127 Izrael syn Mosze Trinkowski Trynkowski

95 128-132 Tuwia Rachel Mozawicz Mazowiec córka Jehuda z Tykocin

95 133-137 Wolf Lejb syn Mosze Smetind Smetjak Smetuch Smietuch

95 138-144 Gerszon Arie syn Jehoszua Zelig Rozanow Rożanow Rozanoff


96 004-005 Jona syn Rafael Goldberg

96 010-012 Perel córka Icchok

96 018-020 Pinchas Libes Lubes

96 023-024 z miejscowości Wisznice lub Wisztyniec

96 026-030 Szmuel Icchok syn Cwi Mordechaj Jarmolowski Jarmołowski

96 033-038 Natan Nata Szwarc Gesztor Gejsztor

96 039-046 Rywka Riwa córka Cwi Dyskin Diskin z Grodno Horodno

96 070-073 Ester córka Menachem Mendel Kozak Kazak

96 078-082 Rywka Riwa Leja Krasilnik Kraselnik córka Abraham

96 109-114 Abraham Icchok syn Oszer Aszer Karp


Copyright Tomasz Wiśniewski bagnowka@yahoo.pl


copyright © 2016 | oprogramowanie serwisu choruzy.pl